कैरेबियन भरमा विभिन्न प्रकारका भित्ताहरू संग तलामा वा पकाएको आलु बलमा धेरै संस्करणहरू छन्। यो नुस्खा मेरो संस्करण हो।
सानो आलु बलहरूले नाश्ता, एपटेकर, वा पार्टी ट्रेहरूको लागि उत्तम बनाउँछ। ठूला पापस रिलेन्लाहरू भरपूर भोजन, साइड डिश वा हातमा राखिएको नाश्ते बनाउँदछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउन्ड मासुश आलु (तातो)
- 2 अण्डा (हल्का पीडा)
- 3 चम्मच मक्खन (वा मार्जारी)
- 4 चम्मच मकई स्टार्च
- 2 चम्मच जैतून का तेल
- 1 पाउन्ड मैदान बीफ
- 4 चम्मचहरू
- sofrito
- 4 चम्मच टमाटर चटनी
- 2 चम्मच सूखे oregano
- 1 चम्मच नमक
- 4 देखि 5 कप सब्जी तेल (गहिरो फ्राइङको लागि)
यसलाई कसरी बनाउने?
- मसास्टर्कको तातो मसला मिलाएर आलु, अण्डा, मक्खन र 2 चम्मच एकसाथ मिलाउनुहोस्। अलग राख्नुहोस् र ठिकौं।
- एक फ्राइङ प्यानमा, जैतून को तेल को ताप। गन्तव्य बीफ जोड्नुहोस् र अब गुलाबी नहुनुहोस्। मासु तोड्न हलचल।
- Sofrito, टमाटर चटनी, अयगान्डा र नमक पकाएको मासुको मासुमा थप्नुहोस्। राम्रो तरिकाले मिश्रण गर्नुहोस्। 30 मिनेटको लागि तान्नुहोस् र उज्यालो पार्नुहोस्। गर्मीबाट हटाउनुहोस् र ठुलो पार्ने अनुमति दिनुहोस्।
- तपाईंको हातको खण्डमा आलु आटा मिश्रणको स्पोड गर्नुहोस्। मध्यमा एक इन्डेन्ट बनाउनुहोस् र मासु को मिश्रण संग यो चीज गर्नुहोस्।
- अधिक आलु आटा संग भरने को कवर। बलमा आकार गर्नुहोस्। शेष कोस्टस्टर्क संग बल हल्का धक्का।
- मिश्रण प्रयोग नभएसम्म दोहोर्याउनुहोस्।
- सुनहरी (लगभग 2 मिनेट) सम्म भरिएको आलुको बलहरू गहिरो फ्याक्नुहोस्।
- पेपर टोलहरूमा हटाउनुहोस् र ड्रेन गर्नुहोस्।
ग्वायाना र त्रिनिदाद र टोबैगो टापुहरू बाट पनि Aloo Balls - Cynthia Nelson को फ्राइड आलु बलहरु को नुस्खा पनि प्रयास गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 705 |
| कुल मोटा | 70 g |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 48 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 51 मिलीग्राम |
| सोडियम | 95 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 11 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 11 जी |