Crockpot चावल Pilaf को लागि यो fabulously आसान नुस्खा एक परिवार को भोजन, वा कम्पनी को लागि चावल पकाउने एक राम्रो तरिका हो। एक pilaf सादा पकाएको चावलबाट फरक छ किनभने यसमा अधिक अवयवहरू, सामान्यतया प्याज, लसुन, वा अन्य तरकारीहरू हुन्छन्।
ढिलो कुकरमा अन्नलाई पकाउन यो मुश्किल हुन सक्छ। सेतो चावल जस्तै केही अन्न, सजिलैसँग ओरालो गर्न सकिन्छ र ढिलो कुकरको नमी गर्मी र लामो पकाउने समयमा गम्भीर हुन सक्छ। तर जौ , खैरो चावल, र जंगली चावल जस्तै सम्पूर्ण अन्न, यस उपकरणमा राम्ररी पकाउनुहोस्।
यस नुस्खाको लागि लामो अनाज खैरो चावल उत्तम छनौट हो। मध्यम अनाज र छोटो अनाज ब्राउन चावल यस तरिकाले पकाउँदा धेरै चिपचिनेछ। यदि तपाईं चाहानुहुन्छ भने भूरी बासमती चावल प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ; ती क्यान्ड अनाजहरू पपकर्न जस्तै गल्ती गर्छन् जब तिनीहरू पकाउँछन्।
मासुलोफ संग ग्रीष्म या भुना भयो स्टेक संग यो सरल र आसान धीमी कुकर पायलफ को सेवा गर्नुहोस, या स्वादिष्ट खाने को लागि भुना हुआ चिकन संग।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- भुनाको लसुनको साथमा चिकन भाइरसको सेवा गर्न 2 (14 अज्ज)
- 1-2 / 3 कप पानी
- 3 कप लामो अनाज खैरो चावल
- 1/2 कप कटोनी प्याज
- 1/4 टस्पेस। काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
1. 4 कप गिलास मा कप र माइक्रोकोभमा धेरै गर्मी सम्म, लगभग 5 मिनेट सम्म भाइरस र पानी जोड्नुहोस्। स्टोभेटोपमा सससिनमा तपाईले भाइरस र पानीको मिश्रणलाई पनि गर्मी गर्न सक्नुहुन्छ। मिश्रण फोडा नदिनुहोस्।
2. स्टिकिङ कम गर्नको लागि खाना पकाउने स्प्रेको साथ 3-1 / 2 कोटा सुस्त कुकर स्प्रे गर्नुहोस्।
3. चावल, प्याज, र काली मिर्चमा ढिलो कुकरमा मिलाउनुहोस् र मिश्रण मिलाउनुहोस्।
4. क्रोटो भाइरसको मिश्रण माथि र क्रकपोट लुकाउनुहोस्।
5. 1-1 / 2 देखि 2 घण्टाको लागि उच्च कुकुर, चावल निविदा नभएसम्म। हलचल र सेवा।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 121 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 200 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 25 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 3 जी |