आकृति र स्वाद दुवै आलुमा धेरै भन्दा राम्ररी मनपर्छ, आर्वी / कोलोकोसा वा टारो खाना पकाउन सजिलो छ। यो मासु करी व्यंजनहरूको लागि उत्तम अतिरिक्त छ। Chatpati Arvi एक उत्तर भारतीय व्यंजन हो र विशेष रूप देखि सादा उबला भयो चावल र लेहसुनी दल (लसुन स्वाद वाला दाल) या राजमा (लाल गुर्दे सेन करी) संग विशेष रूप देखि स्वाद। म यो पनि आफैलाई पनि माया गर्दछु!
यो छिटो र सजिलो बनाइदिनु राम्रो हुन्छ र ताजा खाएको छ र अझै पनि कुरकुरा हुन्छ। यो मेरो आमाको नुस्खा।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 10 मध्यम कोलोकोसा / टार (उबलाएको, खुली, र 1/2 / 2 "मोटी स्लाइसमा काट्नुहोस्)
- 1 चम्मच धनिया पाउडर
- 1 चम्मच cumin पाउडर
- 1/2 चम्मच टर्मेरिक पाउडर
- 1 चम्मच लाल मिर्च पाउडर
- 1 चम्मच अचुर (सुकेको कच्चा माई पाउडर)
- 1 चम्मच नमक (वा स्वाद)
- सब्जी, canola वा सूरजमुखी तेल (फ्राइङको लागि)
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै पाउडरिएको मसलाहरू एक कटोरामा मिलाउनुहोस्।
- एक उज्यालो भारी तलको प्यानमा तेललाई उज्यालोमा उडाउनुहोस्।
- पानोमा कोलोकोसका टुक्राहरू / टारो आउट गर्नुहोस् र एक छेउमा सुनको टुप्पो लगाउनुहोस्।
- टुक्राहरू घुमाउनुहोस् र तुरुन्तै सँगै मिल्दो मसला पाउडर संग छिटो। सुनिश्चित गर्नुहोस् त्यहाँ प्रत्येक टुक्रामा केहि छ।
- अर्कोतिर सुनको सम्म तान्नुहोस् र त्यसपछि तपाईलाई पहिलो पक्षले घुमाउनुहोस् र छिटो पार्नुहोस्।
- सादा उबलाएको चावल र लेसेसुनी डाकल (लसुन स्वादयुक्त दाल) वा राजमा (रातो गुर्दे सेन करी) को साथ तातो सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 78 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 593 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 17 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 2 जी |