परम्परागत रूपमा, बोरेमेमिज्ज ज्वरो सुरक्षित राख्ने तरिका थियो। खपत रक्सी विशेष अवसरमा पेयको रूपमा सेवा गरिरहेको थियो। मलाई धेरै बढिया र कम शराबको रुचि छ। यी ब्रांडेड खूबानीहरू पेनकेक्स र / वा वेनिला आइस क्रीम संग उत्कृष्ट सेवा गरिरहेका हुन्छन्। तिनीहरू पनि महान पाक उपहारहरू पनि गर्छन्। तिनीहरूलाई अगाडी बनाउनुहोस्, जाम जारमा भण्डार गर्नुहोस् र एक सुन्दर धनुष संग प्रस्तुत गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
यसलाई कसरी बनाउने?
- पानी दौडेर ज्वारो खान्छन्।
- एक ठूलो सससेन मा चट्टान राख्नुहोस्, चीनी र पानी सहित र 24 घण्टाको लागि लिन्छ।
- त्यस समयमा तपाईंको जाम जारहरु लाई बाँधिएको छ ।
- 24 घण्टा पछि, लेमन को छाती को छाला को टुकडा गरेर (नींबू को छाला को तीन या चार स्ट्रिप्स हुनु पर्छ) ले नींबू को छाती को हटाउनुहोस् र नींबू को छाती माछा र पानी संग सॉसप को जोड्नुहोस।
- मिश्रण एक फोडामा ल्याउनुहोस् र त्यसपछि तुरुन्तै जाडोमा राखेर जाडोहरु लाई हटाउनुहोस्।
- अब बाँकी तरल घटाउनुहोस् जब सम्म यो मोटो हुन्छ।
- गर्मीबाट हटाउनुहोस्, थोडा ठोल्न र ब्रान्ड / सिग्नस जोड्नुहोस् र लेमन ईश्वर हटाउनुहोस्।
- खूबानी मा तरल चम्मच र हिलाओ।
- जारलाई बलियो बनाउनुहोस् र 6 घण्टाभन्दा बढीको लागि ठुलो, अँध्यारो ठाउँमा भण्डारण गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 113 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 9 |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |