यो खुला-सामना स्यान्डविच न्यूयर्क शहरमा एबीसी भान्सामा उत्पन्न भएको थियो। यो मौसमी काबोच स्क्वाश को दालचीनी र थोडा को हड्डी संग मिश्रित छ, यसैले यसको प्राकृतिक स्वाद को बढावा गर्दछ। बकरी पनीर थप्दै तातोपनको थप पप ल्याउँछ, जबकि ताजा टकसाल यसको सबै जगेडा भलाइ संग सबै कुरा को संतुलन गर्दछ।
र यद्यपि काबोचा स्क्वाशलाई सिफारिस गरिएको छ, तपाईं यो नुस्खा प्रयास गर्न सक्नुहुन्छ तरternut squash र yams संग र यो पनि स्वादिष्ट रूपमा।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- काबोचा स्क्वाशको 2 कप (घटाइएको र कटाई)
- 1 1/2 चम्मच। चावलको दाखिला सिरका
- 1/2 tsp। नमक
- 1 ड्यास दालचीनी
- 3 चम्मच। प्रिय
- 3 बजे। बकरी पनीर (टुक्रा र कोठा अस्थायी)
- 1 tbsp। ताजा टकसाल (कटाई)
- नमक र मरिच, स्वाद गर्न
- ठूलो मोटी-रोटी रोटी (काँटा)
यसलाई कसरी बनाउने?
- सिरका संग काबोच्ची स्क्वैश उबलिरहेको बेला सुत्ने डान्स नभएसम्म एक काँटा सजिलै संग टाढिएको छ; लगभग 15 देखि 20 मिनेट।
- स्क्वाश नाली, पानीको एक सानो सा रगत, र नमक जोड्नुहोस्, महान् 2 चम्मच, र दालचीनी को एक ड्यास।
- एक हात ब्लेंडर प्रयोग गरेर, चक्की पेस्ट विकसित नभएसम्म स्क्वैश मिश्रणलाई पल्स गर्नुहोस्। यदि तपाईंको मिश्रण धेरै मोटाई छ र मिश्रण गर्न सक्दैन, कम से कम केहि स्क्वैश पानी लाई मिश्रण मा फेरि जोड्नुहोस र नमक र काली मिर्च संग सम्पूर्ण चीज को मौसम मा सुनिश्चित गर्नुहोस।
- अर्को, आफ्नो रोटी टोस्ट र केही बकरी पनीरमा निस्कन्छ। यदि बकरी पनीर तपाईले मात्र छोड्नुहुनेछ भने ठीक छ; केवल पुरा स्यान्डविचमा वितरण गर्न निश्चित हुनुहोस्। सम्झनुहोस्, हामी सबै काँटा पूर्ण हुन चाहन्छौं!
- अब काबोको मिश्रणमा र सिपाही बाहिरी बालीको बगालको साथमा।
- अन्तमा, ताजा मिर्च र समुद्री समुद्रको फ्लेक्सको केही टकसाल र केहि दरार थप्नुहोस्।
- आधा आधा र तुरुन्तै सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 585 |
| कुल मोटा | 24 जी |
| पागलिएको बोसो | 15 जी |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 53 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2,122 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 70 g |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 26 जी |