एक बिफाट एक तातो, टंगनी मैंगलोर करी छ। एकपटक तपाईंले यसको लागि यो आधारभूत पाउडर बनाउनु भएपछि, तपाईं यसलाई विभिन्न विभिन्न व्यञ्जनमा प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ! सफा, सुक्खा वाताइट जार / कन्टेनरमा भण्डारण गर्नुहोस्। आदर्श रूपान्तरणमा, बिफाट मसलालाई एक महिना भन्दा बढी भण्डारण गर्नु हुँदैन किनकी यसले यसको क्षमता गुमाउँछ।
यो नुस्खाले लगभग 10 किलोग्राम / 22 पाउन्ड मासु / माछा खाना पकाउने पर्याप्त मसाला गर्दछ। नुस्खामा मिर्चको मात्रामा चिन्ता नगर्नुहोस्, किनकि यसको प्रायः कश्मीरी मिर्च भनेको रंगको लागि प्रयोग गरिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 500 जी। कश्मीरी रातो रानी
- 10 जी। सुत्केरी रातो चल्ला
- 10 Tbsps। धनिया बीज
- 5 Tbsps।
- cumin बीउ
- 1 Tbsp। लौह
- 3 x 2 "टुकडे दालचीनी
- 2 Tbsps। peppercorns
- 2 Tbsp। कालो दागको बीउ
- 1 1/2 Tbsp। हल्दी पाउडर
यसलाई कसरी बनाउने?
- मध्यम गर्मीमा एक भारी तल्लो प्यान वा ग्रिडलाई हिट गर्नुहोस्। प्रायः चिसो (दुवै प्रकारका) राख्नुहोस् र 2 देखि 3 मिनेटको लागि रोस्ट राख्नुहोस्। यकीन गर्नुहोस् कि भान्सा राम्रो तरिकाले वेंटिलेटेड छ। प्यानबाट हटाउनुहोस्।
- अब सबै अन्य सामग्रीहरू सँगै प्यानमा राख्नुहोस् - हल्दी पाउडर को बाहेक - र 3-3 मिनेटको लागि भुना, अक्सर हिउँदिरहन्छ। तिनीहरूले गरेपछि मसाले तीरोगी हुनेछन्। गर्मीबाट हटाउनुहोस् र सबै सामग्री सँग एक ठूलो कटोरामा मिलाउनुहोस्।
- एक समय मा एक सानो, सूखी कफी चिनारीमा तिनीहरूलाई पीस गर्नुहोस्। प्रत्येक ब्याच अर्को कटोरामा राख्नुहोस् किनकि तपाइँ पीसिंग समाप्त गर्नुहुन्छ। जब तपाईं सम्पूर्ण मसलाहरु लाई ग्राउण्ड गर्नुहुन्छ भने पाउडर राम्रोसँग मिश्रण गर्न मिश्रण गर्नुहोस्।
- अब एक साफ, सूखा जार / वायु-तंग कन्टेनर राख्नुहोस् र ठुलो, सुक्खा ठाउँमा भण्डार गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 18 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 38 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 3 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |