जबकि पैनकेक मिक्स को बक्स सुविधाजनक छ, यो वास्तव मा आफ्नो आफु को पैनकेक बल्लेबाज बनाउन को लागि अधिक समय लाग्दैन। एक सानो अतिरिक्त फाइबर को लागि, यो स्वादिष्ट सेबसेअस दलिया पेनकेक्स को कोशिश करो। प्रलोभनमा प्रतिरोध गर्नुहोस् तिनीहरूलाई मक्खनको साथमा। एक सानो मेपल सिरप एकदम सही छ, वा केहि तापक्रम सेबस र दालचीनी छिटो प्रयास गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप आटा (सबै उद्देश्य, वा विकल्प
- सम्पूर्ण गेहूंको आधा रकमको लागि आटा )
- 1/2 कप जोट (द्रुत पकाउने वा पुरानो-प्रयुक्त)
- 1/2 कप दूध (वसा-मुक्त)
- 1 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1/2 चम्मच बेकिंग सोडा
- 1/4 चम्मच नुन
- 1/4 कप शर्करा
- 1/2 कप सेब सस (अनूठा)
- 2 ठूलो अन्डा सेतो
- 1 चम्मच canola तेल
यसलाई कसरी बनाउने?
- अवयवकर्ताहरूलाई मध्यम कटोरामा राख्नुहोस् र राम्रोसँग मिलाएर जबसम्म बिस्कनुहोस्।
- 375 एफ (माध्यम) लाई एक टुक्रा हटाउनुहोस्। जब griddle गर्म छ, प्रति पैनकेक प्यानकक ब्याटर को 1/4 कप को डालो। कुखुराहरू देखा पर्न नसक्ने र किनाराहरू पफ गरिएको छ। पेनकेक्स फ्लिप गर्नुहोस् र सुनन सम्म पान्नुहोस्।
प्रति दुई पेनकेक सेवा गर्दै: कैलोरी 248, फैट 46 बाट क्यालोरी, कुल फैट 5.2g (शनि 0.6 ग्राम), कोलेस्ट्रॉल 1 एमजी, सोडियम 30 9 एमजी, कार्बोहाइड्रेट 42.7 ग्राम, फाइबर 2.9 ग्राम, प्रोटीन 7.8 ग्राम
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 160 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 2 मिलीग्राम |
| सोडियम | 373 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 23 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 7 g |