यो hummus नुस्खा पारंपरिक चक्कु को सट्टा सेतो सेम प्रयोग गर्दछ। कुखुरा-आधारित hummus को एक स्वादिष्ट विकल्पको लागि यो प्रयास गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- सूखेको प्रयोग गर्दा 2 ½ कप सेतो सेम, पिसाब र पिसाब, वा लुगा लगाइदिन्छ
- 1 1/2 चम्मचको ताहिनी
- 1 ½ चम्मच जैतून का तेल
- 1 चम्मच
- ताजा लेमन रस
- 1/2 चम्मच जीरा
- 1 1/2 लसुन को लौह, कुचल
- 1/2 चम्मच नुन
- पानी चाहिन्छ
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ब्लेंडर वा खाना प्रोसेसरमा, सेतो सेम मिलाउनुहोस्।
- अवयवहरूले क्रीमयुक्त, पेस्ट-जस्तो स्थिरता सिर्जना नगरे सम्म ताहिनी, नींबूको रस, जीरा, लसुन, जैतून का तेल, र नुन थप्नुहोस्।
- जबसम्म वांछित बनावट सम्म आवश्यक पानी को सानो मात्रा मा जोडें।
- मिश्रणलाई ठूलो सेवन गर्ने कटोरामा राख्नुहोस्। एक घण्टाको लागि आवरण र प्रशोधन गर्नुहोस् वा तुरुन्तै सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 137 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 10 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 22 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 7 g |