यो फ्रोजिङ भनेको हो, पुरातन रूपमा, केकमा आईमाई! यो साँच्चै महत्त्वपूर्ण छ कि तपाईंको सोया मार्जारीन ठुलो हुन्छ जब तपाईले मिश्रण सुरु गर्नुहुन्छ र तपाईका सिरका र वेनिला थपिनु हुँदैन जब सम्म पाउडर गरिएको चीनी र मार्जारिन राम्रो हुन्छ। यदि सोया मार्जारिन धेरै नराम्रो छ वा सिरका शुरुवातमा थपिएको छ भने, मार्जिनिन "अलग" हुनेछ र तपाईंसँग कम फ्रस्टिंग र थप एक सूप स्लापी मीठा सस हुनेछ। यो नुस्खा वास्तवमा बनाउन सरल छ; तपाईलाई मात्र पछ्याउन चाहन्छु!
जन्मदिनका लागि डेयरी-फ्रिक केकहरूसँग यो फ्रोडिङ् प्रयोग गरेर प्रयास गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 ¾ कप चीनी (कन्फेक्शनर)
- 6 Tbsp। डेयरी-मुक्त सोया मार्जारिन (जस्तै विलो रन)
- 2 चम्मच। सेब साइडर सिरका
- 1 चम्मच। भेनि निकाल्नुहोस
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ठूलो मिश्रणमा कटोरामा, कम गतिमा विद्युतीय हात मिक्सर प्रयोग गरेर कम क्रीम, क्रीम पाउडर गरिएको चुकुरी सोया मार्जिनिनसँग, उच्च गतिमा समायोजन गर्दा एक पल्ट पकाएको चिनो मार्जारिनमा सम्मिलित हुन्छ।
- सीडर सिरका र वेनिला निकाट जोड्नुहोस्, र तीव्र चोटहरू फ्रस्ट नभएसम्म उच्च गतिमा मिश्रण गर्न जारी राख्नुहोस्।
- फ्रिजमा राखिएको डिपर वा कन्टेनरमा भण्डारण गर्न प्रयोग नभएसम्म भण्डारण गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 475 |
| कुल मोटा | 20 जी |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 273 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 76 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |