यो एक नुस्खाको लागि तपाईं एक चक स्टेक किनमेल गर्दै हुनुहुन्छ, मोटी कट गर्नुहोस्; मासुको काटी यस्तो सरल नुस्खाको लागि महत्त्वपूर्ण छ। सजिलो पोट रोस्ट सजिलो छ, तर तपाईंलाई राम्रो सामाग्री चाहिन्छ, विशेष गरी यसैले यो दुई-घटक नुस्खा हो।
तपाईं निस्सन्देह, अन्य सामग्रीहरू यो सजिलो नुस्खामा थप्नुहोस्। म धेरै लसुन, थोपा टुक्रा र थप आलु र गाजर यो एक एक व्यञ्जन भोजन बनाउन चाहन्छु। सबै पछि, जबसम्म तपाईं लामो समयको अवधिको लागि ओवन प्रयोग गर्दै हुनुहुन्छ, किन एकैचोटि पूरा खाना तयार नगर्नु हुन्छ?
म केही जडीबुटीहरू यो नुस्खामा पनि थपिदिनेछु। केही सूखा मरुरामम अद्भुत हुनेछ; मार्जोरम मासु संग स्वादिष्ट छ। वा तपाईं केही सुकेको इटालियन मसाला थप्न सक्नुहुन्थ्यो, वा सूखे अय्यगानो र थाइमा। जो पनि तपाईले परिवर्तन गर्नुभएमा, उनीहरुलाई तल लेख्न निश्चित हुनुहोस् ताकि तपाईले यो डिश पुन: पेश गर्न सक्नुहुनेछ अर्को पटक तपाई यसको लागि रद्द गर्नु हुन्छ।
तपाईं यो डिश संग सेवा गर्न आवश्यक छ कटा हुआ मशरूम संग फेंकने वाला सरल हरी सलाद, र लाल शराब को एक गिलास।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 (4 देखि 5 पाउण्ड) धेरै मोटो कटनी बीफ
- चक स्टेक
- 1 प्याज, कटा भयो
- ड्यास नमक (वा स्वाद)
- ड्यास मिर्च (वा स्वाद)
यसलाई कसरी बनाउने?
यो मासु मा मासु काटी सबैभन्दा महत्त्वपूर्ण छ। निश्चित गर्नुहोस् कि तपाइँ एक चक स्टेक किनमेल गर्दै हुनुहुन्छ, धेरै मोटो काट्नुहोस्। यदि तपाईं मासु काउन्टरमा हेर्नुहुन्न भने कसाईलाई सोध्नुहोस्।
बरसात प्यानमा प्याज राख्नुहोस्। नमक र काली मिर्चको साथमा प्याज र सीजनमा स्टिक राख्नुहोस्। प्यानको तलतिर 1/2 कप पानी जोड्नुहोस्। 300 देखि 4 घण्टा सम्मको ओवनमा पन्नी र बेकको साथ पनलाई ठोक्नुहोस्। त्यो हो!
रोस्ट धेरै निविदा हुनु पर्छ जब यो हुन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 440 |
| कुल मोटा | 25 g |
| पागलिएको बोसो | 10 जी |
| असंतृप्त फैट | 12 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 157 मिलीग्राम |
| सोडियम | 133 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 49 जी |