जिम एक महान पेय हो र वसंत को लागि एकदम सही छ, यद्यपि यो पनि एक महान प्रेरणा हो कि यो पेय बनाउन को लागी प्रयोग गर्न सकिन्छ। बम्बई सैपियरको उत्तर अमेरिकी अमेरिकी राजदूत, गैरी हेवर्डले बनाएको यो अनानास र ऋषि गीलाले मिक्समा सानो स्वाद थप गर्दछ र यसलाई पंचको रूपमा प्रयोग गर्दछ , त्यसैले यो तपाईंको सबै वसन्त मनोरञ्जनका लागि एकदम राम्रो छ।
नयाँ थपिहरु मूल ककटेलको रूपमा सजिलो हो, केवल केहि ऋषि पत्तिहरु र ताजा अनानास रस जोड्नुहोस् र तपाईले पुरानो मनपर्दो पुनर्जीवित गर्नुभएको छ। यस पेयको बारेमा अर्को ठूलो कुरा हो कि यसले बम्बाई नीलमियर, मेरा मनपर्ने बजेट-अनुकूल मित्रहरू मध्ये एक सुविधा दिन्छ, र यो पंचमा पूर्ण रूपमा काम गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 7 1/2 औंस
- बम्बई नीलमणि जिन
- 3 3/4 औंस लिने रस
- 3 औंस
- सरल सिरप
- 7 ऋषि पातहरू
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक पंच कटोरा मा बर्फ संग निर्माण वा पिच सेवा र हलचल।
यदि तपाईं यसलाई एक पेयको रूपमा बनाउन चाहनुहुन्छ भने, अवयवहरूलाई अनुपातमा घटाउनुहोस्। म पनि सिरप र ऋषिलाई हल्काउन चाहन्छु, त्यसपछि अन्य सामग्रीहरू थप्नुहोस्, हिला र तनाव जोड्नुहोस्।
> (बम्बई नीलमणि जिन बाट पकाउनुहोस्)
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 167 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 12 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 14 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |