छोटो वा मक्खन बिना क्रस्ट पाउनुहोस्? कसले सम्भव छ? यसको सट्टा तेल प्रयोग गरेर एक पाई क्रस्ट न केवल साधारण बाट राम्रो परिवर्तन हो, तर बनाउन पनि सजिलो छ - तपाईंलाई पेस्ट्री ब्लेंडर वा रोलिंग पिनको आवश्यकता छैन। यो शुरुवाती बेकरहरूको लागि एक उत्तम पाई क्रस्ट नुस्खा हो वा कसैलाई आटामा छोटो पार्ने गरी डरलाग्दो व्यक्ति। जब तपाईं आफैलाई छोटो छोड्नु हुन्छ यो एक राम्रो विकल्प पनि हो!
यद्यपि आटा सबैभन्दा बहुमुखी हुन्छ जब एक हल्का स्वादयुक्त तेल जस्तै सब्जी, canola, safflower वा मूंगफली, तपाईं अतिरिक्त कुंवारी जैतून को तेल प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ, तर यो सर्वोच्च पाई जस्तै एक quiche जस्तै। तपाईं एक थप स्वादको लागि नरिवल तेलको प्रयास गर्न सक्नुहुनेछ। (तपाईंले पहिले नै थाहा पाउन सक्नुहुनेछ, नरिवलको तेल एक ठोस छ। तपाईले यो क्रस्टमा यसलाई प्रयोग गर्नु अघि यसलाई माइक्रोवेवमा थोडा तापनि गर्मी गर्नु पर्छ।) यदि तपाईंलाई आफ्नो पाईको लागि शीर्ष तहको आवश्यकता छ भने तपाईले यो विधि दोहोर्याउन सक्नुहुनेछ। ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप सबै उद्देश्य
- आटा
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/4 कप सब्जी तेल
- 2 चम्मच चिसो चिसो वा पानी
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक कटोरा मा, तार आटा संग मिक्स र आटा नमक। तेलमा हलचल नगर्ने सम्म। जबसम्म मिश्रित पूर्णतया पानी वा दूध थप्नुहोस्।
- 8- 9 9 इन्च ग्लास पाई प्लेटको बीचमा आटा राख्नुहोस्। ढोका बाहिर ढोका, प्लेट को तल को कवर, किनारों माथि र रिम माथि।
- पाई नुस्खा दिशा निर्देशन अनुसार मिलाउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 8 9 8 |
| कुल मोटा | 68 g |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 47 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,411 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 65 g |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 8 जी |