तैयारी स्पागेटी सॉस यो तयारी गर्न एक सजिलो डिश बनाउँछ। हट पकाएको स्पैग्टी, भाषाईन, वा तपाईंको मनपर्दो पास्ता र एक टाउको सलाद संग यो बैंगनी क्यासरोल को सेवा गर्नुहोस्।
बैग्नर र सब्जियां भुट्याइन्छ र त्यसपछि पनीर र पनीर मोजरेलाले पनीर संग पकाउने डिशमा तहमा राखिन्छ। यो जग्गाको आनन्द लिने स्वादिष्ट तरीका हो!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 चम्मच जैतून का तेल
- 2 सानो बिरुवाहरू (लगभग 1 1/2 पाउन्ड, 1/4-इन्च मोल्ड राउन्डमा कटाईयो)
- ड्यास नमक
- ड्यास मिर्च
- 1 रातो बेल काली मिर्च (कटाई, वैकल्पिक)
- 4 औंस मशरूम (कटाई, वैकल्पिक)
- 2 देखि 3 चम्मच जैतून को तेल
- 1 जार (लगभग 24 औंस) स्पेगेटी सॉस
- 2 कप भाग-स्किम मोजजारेल पनीर
- 1/4 कप पर्मेसन पनीर (टुक्रा)
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवन 400 देखि 400 एफ (200 सी / ग्याँस 6)।
- दुई पकाउने पानाहरू पन्च सहित। जैतून को तेल को थोपा संग ब्रश पन्नी। बेकिंग पानाहरू को तल को तल मा बैगन को स्लाइस को व्यवस्था गर्नुहोस; जैतून को तेल संग स्लाइस र नमक र कालो मिर्च संग हल्का छिद्र। अन्य बेकिंग पानामा घण्टी मिर्च र मशरूम प्रबन्ध गर्नुहोस्।
- लगभग 8 मिनेटको लागि पूर्वेटेड ओवनमा उठाउनुहोस्। सब्जहरू बदल्नुहोस् र 7 देखि 8 मिनेट लामो समयको लागि बेक गर्नुहोस्। ओवनबाट हटाउनुहोस् र ठिक गरौं।
- 3-क्वार्ट पकाउने डिश लिनुहोस्। बेकिंग डिशको तलमा ओप्लोन्ट स्लाइसहरूको तह व्यवस्थित गर्नुहोस्। घंटी काली मिर्च, केहि मशरूम, र चटनी को लगभग 1/3 को केहि स्लाइस संग। मोजजारला पनीर को 1/3 संग छिटो। तहहरु दुई पटक दोहोर्याउनुहोस्, त्यसपछि पिर्मेस पनीर सँग छिडाउनुहोस्।
- 25 देखि 30 मिनेटसम्म क्यासेरले पकाउनुहोस्, जबसम्म सब्जहरू निविदा र पनीर पिघेको छ। 4 देखि 6 सम्म सेवा गर्दछ।
तपाईं पनि मन पर्छ
पनीर संग स्केलोप गरिएको बैंगनी
एग्प्लेन्ट Lasagna
ग्रील्ड एगप्पन्ट पकाउनुहोस्
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 414 |
| कुल मोटा | 1 9 |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 11 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 20 मिलीग्राम |
| सोडियम | 275 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 45 g |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 18 जी |