मक्खन मक्खन मेरो मनपर्ने जडी बूटी को एक छ। यो स्टिक, माछा, सब्जियों मा राम्रो छ, र तपाईं एक पकाएको आलु वा खुसी आलुमा माया गर्नुहुन्छ। वास्तवमा, कुनै पनि प्रकारको आलु।
म एक ब्याच बनाउन र सिलिन्डरमा रोल गर्न चाहन्छु, प्लास्टिक लपेटोमा लिपटे र त्यसलाई फ्रीजरमा भण्डारण गर्दछ। त्यसपछि, जब मलाई यो चाहिन्छ, म भर्खरै केहि बिरालोहरू काट्दछु।
वैकल्पिक रूपमा, एकपटक तपाईं मक्खनमा चिप्स मिलाएर एकपटक, तपाईं चाइमे मक्खन रैडकिङ्कमा थिच्न सक्नुहुन्छ, माथिल्लो माउन्ट गर्न सक्नुहुन्छ र यो तरिका भण्डारण गर्न सक्नुहुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउन्ड (4 लटाइहरू) मक्खन (अज्ञात)
- आधा कप चाइव्स (ताजा, पतला कटाई)
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो कटोरीमा, आलुको मक्खनमा मक्ख मसालो वा बस यसलाई तपाईंको हातबाट निस्कन्छ। तपाईं एक मिक्सर को प्याडल संलग्नक को प्रयोग गरेर मक्खन पनि क्रीम गर्न सक्छन् - तर लक्ष्य मात्र मक्खन नरम प्राप्त गर्न को लागि छ ताकि तपाईं चाइल्ड्स को शामिल गर्न सक्छन्।
- काटिएको चाइजोहरू थप गर्नुहोस् र पूर्ण रूपमा मिश्रित मक्खन / मक्खन / मक्खन मिलाएर जारी राख्नुहोस्।
- तपाईको काम सतहमा प्लास्टिक लपेटो ठूलो (1 फिट वा ठूलो) चौडाई बाहिर फैलाउनुहोस्, त्यसपछि मिश्रित मक्खनलाई प्लास्टिकमा स्कूप गर्नुहोस्। तपाईं अब प्लास्टिक मल भित्र एक सिलेंडरमा मक्खन रोल गर्न जाँदै हुनुहुन्छ
- सिलिन्डरको छोटो गाँठमा थप प्लास्टिक लपेटो टाँस्नुहोस्, वा केवल बन्द छोटो टाई गर्नको लागि सानो टुक्राको प्रयोग गर्नुहोस्। तपाईं पनि प्लास्टिक लपेटोको छोटो खण्ड बाहिर तार र सानो सानो रस्सीमा रोल गर्न सक्नुहुन्छ।
- चिन्नुहोस् वा आवश्यक पर्खनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 102 |
| कुल मोटा | 12 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 30 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 0 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |