यो नुस्खा पनीर, मशरूम र सिजनिंग संग पतली कटाई वाला धातु (स्कालोपिनी) र टमाटर संग बनाइन्छ। यो तातो पकाएको पास्ताको साथमा सेवा गर्न एक उत्कृष्ट डिश हो। सलाद र केहि लसुन रोटी जोड्नुहोस् र तपाईसँग अचम्मको खाना पाउनुहुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 चम्मच सबै उद्देश्यको आटा
- 1/2 चम्मच नुन
- 1 ड्यास मिर्च
- 4 वेल कटरलेट (लगभग 1 पाउन्ड)
- 1/4 कप सब्जी तेल
- 1 सानो प्याज (पतला कटाई)
- 1 लौह लसुन (मिनिसिङ)
- 1/15 औंस टमाटरहरू (कटौती गर्न सक्छन्)
- 1/4 औंस मशरूम (कटाई, तरल संग)
- 1 चम्मच अजल
- 1 चम्मच क्याप्सन (नाली)
- 1/4 चम्मच अयस्क (सूखे पत्ता, कुचल)
- 4 सर्भरहरू तातो पकाएको पास्ता (पुखाई)
यसलाई कसरी बनाउने?
कटोरामा आटा, नमक र काली मिर्च जोड्नुहोस्; आटा मिश्रण संग ड्रेज वेल।
सब्जीको तेल एक ठूलो कुखुरामा राख्नुहोस् र मध्यम गर्मीमा राख्नुहोस्। ब्रह्माण्डको तेलमा भित्ता, दुवै खैरो खान्छन्।
मासु हटाउनुहोस्; प्याजलाई कुकिलो जोड्नुहोस् र टेंडर सम्म पान्नुहोस्।
लसुन, पकाएको वेला, टमाटरहरू, मशरूम तरल, अजवाली, केपर्स, र अरेगानो थप गर्नुहोस्।
15 देखि 20 मिनेटको लागि कवर र सिंक गर्नुहोस्, वा हप्ता निविदा नभएसम्म।
हट पकाएको पास्तामा वेल स्कालोप्लिनको व्यवस्था गर्नुहोस् र चटनीको साथ माथि।
अधिक वेल किटलेट व्यञ्जनहरू
वाल किटलेटले लेमन, लहसुन, र क्याप्टर रेसिङको साथ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1020 |
| कुल मोटा | 32 g |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 17 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 129 मिलीग्राम |
| सोडियम | 521 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 125 g |
| आहार फाइबर | 9 जी |
| प्रोटिन | 56 g |