सरल लेमन मर्मेड्रेड केवल 3 अवयवहरूको प्रयोग गर्दछ। नुस्खा सजिलो छ तर अगाडी बढावा दिनको लागि रातोपन हटाउन को लागी बिस्तारै हटाउन। यो नुस्खाले तपाईंको लागि र भान्सा उपहारहरूको लागि पर्याप्त बनाउँछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 पाउण्ड (लगभग 18) ठूला फारसी लम्बहरु, खुट्टा, पतली स्ट्रिप्समा झन्डै दुईवटा इन्च लामो प्वालमा राखिन्छ
- 9 कप पानी
- 6 पाउन्ड (13-1 / 2 कप) चाँदी
यसलाई कसरी बनाउने?
खुट्टामा खुट्टा र रस निचोल्नुहोस्। रसलाई अलग गर्नुहोस्।
छोटो ढोकाबाट लुगा र बीउ स्क्रैप गर्नुहोस्। चीजसेल थुनमा राख्नुहोस्। 6-क्वार्ट सस्यानमा चीसेस्लोथ थैली, जेस्ट, रस, र पानीलाई राख्नुहोस्, त्यसपछि तिनीहरूलाई छोप्नुहोस् र रातभर तान्नुहोस्, वा लगभग 8 घण्टासम्म।
ऊन नरम नभएसम्म पानीको मिश्रण एक फोडामा ल्याउनुहोस् र लगभग 2 घण्टा पकाउनुहोस्। चीजसेल थुन हटाउनुहोस्। प्यानमा चीनी जोड्नुहोस् र भंग गर्न हलचल।
पन्नी, पकाउने थर्मामीटर सम्म 220 डिग्री एफ।
लेडा मर्मलेड सफा जारहरूमा, हेडस्पेसको 1/4 इन्च छोडेर। टोपी र सील। उबलने-पानी-स्नान न्यानोमा 10 मिनेटको लागि प्रशोधन गर्नुहोस्। आवश्यक भएमा अक्षांशको लागि समायोजन गर्नुहोस्।
Recipe स्रोत: क्यारोल डब्ल्यू। कोस्टेनबर्डर (स्टोरई पुस्तकहरु)
अनुमति संग दोहोरिएको।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 35 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 0 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |