यो स्वादिष्ट टर्की क्यासेरल नुस्खाले उर्दू टर्की, अल्पसंख्यक भराई र गोभी, र टुप्पोको लागि सानो क्रेनबेरी चटका साथ बनाईएको छ। यो छुट्टीको रातो खाने को उपयोग गर्न को लागि एक लोकप्रिय तरीका हो, तर यो ताजा पकाइएको diced या sliced turkey or chicken संग बनाइन्छ र राम्रो खाना पकाने को तैयार छ।
पोट्लक डाइरेक्टरी बनाउन यो राम्रो भान्सा हो र सजिलै संग स्केल माथि वा तल हुन सक्छ। क्यूब्ड क्रेनबेरी ससले क्यासेल अतिरिक्त स्वाद दिन्छ। यदि तपाईंको परिवार क्रेनबेरी चटनीको मनसाय छैन भने, यसलाई मा सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 कप टर्की ड्रेसिंग तयार (एक सरल आधारभूत नुस्खाको लागि तल हेर्नुहोस्)
- 2 कप पकाइएको diced या कटा हुआ टर्की
- 1 3/4 देखि 2 कप तयार टर्की ग्रेवा
- 1/3 प्याजे जेलीड या सम्पूर्ण क्रेनबेरी चटनी (चिसो, क्यूबड)
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन 350 एफ (180 सी / ग्याँस 4)।
- मक्खन तल र 2-क्वार्ट बेकिंग डिश को पक्ष।
- तैयार बेकिंग डिश को तल मा ड्रेसिंग को आधे को व्यवस्था गर्नुहोस।
- टर्कीको आधा जोड्नुहोस् त्यसपछि ग्रेभको आधा भाग माथि।
- तहहरू दोहोर्याउनुहोस्।
- क्रेनबेरी ससको क्यूब्स माथि।
- 30 देखि 35 मिनेटको लागि पूर्वेटेड ओवनमा उठाउनुहोस्।
द्रुत तयारी भराई
- 1/2 कप प्याज रङको र 1/3 कपको प्याज प्याकिङ एक कुखुरा मा 2 चम्मच मक्खन मक्खन संग नरम सम्म।
- 4 कप को जडी बूटी को भरपूर भरने को टुकडे र 1 3/4 कप को कम सोडियम चिकन भाइरस जोडें। राम्ररी मिश्रण गर्न मिल्ने।
- नमक र ताजा जमीनको काली मिर्चको साथ चिसो र सीजन स्वाद गर्न। पोल्ट्री जोडेर स्वाद गर्न को लागी जोड्नुहोस्।
विविधताहरू
- कुखुरा र ड्रेसिङ क्यासेरोलको लागि कुखुराको साथ टर्की बदल्नुहोस्।
- मक्खनमा 1/2 1/2 डिस्टेड अजेरिया र 1/2 कप प्याज प्याजको बारेमा साउथ र केहि थप क्रान्ति र स्वादको लागि तैयार भित्री मिश्रणमा थप गर्नुहोस्।
- भान्सा मिश्रण मा कटा टूस्ट पेड को जोडें।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1969 |
| कुल मोटा | 76 g |
| पागलिएको बोसो | 21 जी |
| असंतृप्त फैट | 25 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 910 मिलीग्राम |
| सोडियम | 3,778 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 29 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 277 g |