सानो नींबूको रसले यो सरल र स्वादिष्ट चिकन सलाद अतिरिक्त स्वाद दिन्छ, जबकि कडा-पकाएको अण्डाहरूले यसलाई थप विशेष बनाउँछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप पकाएको कष्ट
- 1 कप कटाई कोटरी
- 1 चम्मच नींबू रस
- नमक र काली मिर्चको स्वाद
- 1/2 कप मेयोनेज वा वांछित रूपमा
- 2 कडा पकाएको अण्डा, कटा भयो
यसलाई कसरी बनाउने?
- पहिलो 5 अवयवहरूको साथमा टस गर्नुहोस्, पर्याप्त वायवीय जोडेर वांछित स्थिरतामा जोड्न।
- कटा अण्डामा फोल्ड।
- लेट पत्ति र गार्निशमा वांछित रूपमा सेवा गर्नुहोस्।
6 लाई सेवा गर्दछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 353 |
| कुल मोटा | 27 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 8 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 147 मिलीग्राम |
| सोडियम | 272 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 25 g |