Verla को रोटी मिसिन जड़ी बूटी रोटी तैयार गर्न को लागि आसान आसान छ, र यो एक स्पेगेटी या लासागना भोजन को लागि एकदम सही रोटी छ। तपाईं यो रोटी बस अद्भुत अमामाको लागि चाहन सक्नुहुन्छ!
मैले प्यासेस्नी पनीर र अशुगनको सट्टा बिस्तारमा रोटी बनाएको छु, र यो अद्भुत थियो।
ओवनको लागि निशुल्क फारम ढोका बनाउनका लागि निर्देशनहरूको लागि नुस्खा तल सुझावहरू हेर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 कप रोटी आटा
- 1 कप पानी
- 1/2 कप ताजा तातो पनीर (रोमानानो वा पेमेस्सन)
- 3 चम्मचौं शताब्दी
- 1 चम्मच सूखे पत्ता अरेगानो
- 1 1/2 चम्मच जैतून का तेल
- 1 चम्मच नमक
- 2 चम्मच सक्रिय सुकेको खमीर
यसलाई कसरी बनाउने?
निर्माताका निर्देशनहरू पछ्याएर सामग्रीहरू तपाईंको रोटी मेसिनमा थप्नुहोस्। आधारभूत वा मध्यम सेट गर्नुहोस्, र सुरु थिच्नुहोस्। शानदार रमाईको आनन्द लिनुहोस्!
नुस्खाले रोटीको 1 1/2-पाउन्ड खुट्टा बनाउँछ।
सुझावहरू
ओवनको लागि निःशुल्क फारम लफ - आटा चक्र प्रयोग गरेर रोटी मिसिनमा रोटी तयार पार्नुहोस्। मेशिनबाट आटा हटाउनुहोस् र गोलो खुट्टामा हाल्नुहोस्। एक टुक्रा कागज पेपर-पकाउने पाना पानामा ढोका राख्नुहोस् र ढोका भान्सा तौलियासँग आवरण गर्नुहोस्।
यसलाई दोहोर्याउनुहोस् जबसम्म पुग्नुहोस्, लगभग 40 देखि 50 मिनेट।
25 देखि 30 मिनेटको लागि एक सुनिएको 400 एफ ओवनमा उठाउनुहोस्, वा सुनको सुनौलो सम्म।
तपाईं पनि मन पर्छ
रोटी मिसिन पूरा गेहूं Cornmeal रोटी (या पारंपरिक विधि)
तपाईंको रोटी मिसिनको लागि मनपर्ने दूध र हनी ब्रेड पकाउने
तपाईंको रोटी मिसिनको लागि हनी बटरमा खमीर रोटी पकाउनुहोस्
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 61 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 2 मिलीग्राम |
| सोडियम | 138 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 2 जी |