पोलिश रूबर्ब सिर्डियल स्प्रिंगटाइम रूबर्बको बहुतायतको प्रयोग गर्ने एक राम्रो तरिका हो। तपाईं यस फल को मदिरा को लागि धेरै महीनाहरु को इंतजार गर्नु पर्छ, तर यो यसको लायक छ। यसले खाद्य उपहार टोकरीको लागि एकदम ठूलो अतिरिक्त बनाउँछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 1/2 पाउन्ड
- रबर (साफ र कटा भयो)
- 1 वोडाका प्रश्नहरू
- 3 कप शर्करा
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो, बाँझिएको गिलास कंटेनरमा लम्बबार र वोदका संयोजन गर्नुहोस्। सील र एक हप्ताको लागि अँध्यारो, सुन्दर स्थानमा सेट गर्नुहोस्।
- 1 हप्ता पछि, सफा र बाँझिएको गिलास कन्टेनर र सीलमा एक चिसो र ट्रांसफर रोबेरब-इन्फ्लूड वोडका माध्यमबाट ल्याउनुहोस्। रूबारामा चीनी जोड्नुहोस्, राम्ररी मिश्रण गर्नुहोस् र एक फरक, बाँझिएको गिलास कन्टेनर र सील लाई स्थानान्तरण गर्नुहोस्। दुवै कन्टेनरहरू एक महिनाको लागि अँध्यारो, सुन्दर स्थानमा राख्नुहोस्।
- 1 महिना पछि, वोदका साथ राम्रो तरिकाले गहिरो मिश्रण मिलाउनुहोस्, र सफा, बाँझिएको गिलास कन्टेनरमा राख्नुहोस्। सील र धेरै महिनाको लागि ठुलो, अँध्यारो ठाउँमा उमेरको अनुमति दिन्छ। रुब्राबले खारेज वा आइसक्रीम वा पाउन्ड केकमा एकै दिनमा सेवा गर्न सक्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 125 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 31 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |