पोलिश नलवाका एक युवती हो। सबै भन्दा सामान्य प्रकारहरू फलहरू र वादका वा सुधारिएको आत्माहरूको साथ बनाइन्छ। पाम नवलवाका लागि यो नुस्खा वा śliwówka पारंपरिक रूपमा डामसन प्लम, एक सानो राउन्ड टार्ट प्लम संग बनाइन्छ। यदि तपाईंको क्षेत्र मा डामसन प्लम उपलब्ध छैन, तपाईं निश्चित रूप देखि इटालियन प्र्यून प्लेम को उपयोग गर्न सक्छन् तर स्वाद प्रामाणिक नहीं हुनेछ। नालोवेकी उत्कृष्ट खाद्य उपहारहरूको लागि बनाउँछ, त्यसैले उनी क्रिसमसको लागि बनाइदिएर योजना बनाउँछन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 चतुर्थाशहर ढोकाहरू (डामसन, थोपा नाप्ने, धोएर र पिसाब)
- 2 क्वर्त वोडा (राम्रो गुणस्तर, उदाहरणका लागि, चोपिन वोदका, वा सुधारिएको आत्माहरू)
- 3 दालचीनी लठ्ठी
- 4 पुरा लौने
- 1 कप शर्करा
यसलाई कसरी बनाउने?
- प्लम प्लेस एक गैलन जार मा। ठूलो सौसस्पेनमा सुधारिएको आत्मा वा वोदका आधा डाक्नुहोस्। दालचीनी ढोकाहरू र लौरीहरू जोड्नुहोस्, र न्यानो। तातो वोदमा चिनियाँ घुमाउनुहोस्, गर्मीबाट हटाउनुहोस् र कोठाको तापमानमा ठोक्नुहोस्।
- पिडा जारमा पोटेड प्लममाथि वोदका मिश्रण राख्नुहोस्। बाँकी वोडका थप्नुहोस्। बलियो मा भाडा टोपी र तीन महिना सम्म बस्न दिनुहोस् । यदि गर्मीमा तयार भएमा, भोकको स्वादको लागि क्रिसमस हवभन्दा पहिले वोडाका मिश्रणमा फल छोड्नुहोस्। तनाव र सिडियल चश्मेमा सेवा गर्दछ। फल फलाउनुहोस्! तपाईंको क्रिसमसमा केही टुक्राहरू प्रयोग गर्नुहोस्, यसलाई आइसक्रिममा सेवा गर्नुहोस् वा यो पोलिश मीठाई रोल नुस्खाबाट आटा प्रयोग गरेर खुल्ला अनुहार कफीको केक बनाउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 59 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 14 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |