पोलिश नलवाका एक युवती हो। सबै भन्दा सामान्य प्रकारहरू फलहरू र वादका वा सुधारिएको आत्माहरूको साथ बनाइन्छ। चेरी नलवाका वा वाइस्नेक को लागि यो नुस्खा पारंपरिक रूपमा मोर्लोलो चेरी, चेरी को खट्टा प्रकार संग बनाइन्छ। यदि तपाईंको क्षेत्र मा मोर्लोलो चेरी उपलब्ध छैन भने, तपाईं निश्चित रूप देखि खट्टा पाई को उपयोग को उपयोग गर्न सक्नुहुन्छ। नैलोवेकी उत्कृष्ट भोजन उपहारहरू बनाउँछन्, त्यसो गर्दा उनीहरूले क्रिसमसको लागि बनाएर तदनुसार योजना बनाउँछन्।
यहाँ पोलिश चेरी nalewka वा बुद्धिनीको ठूलो तस्वीर हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 पाउन्ड खट्टा चर्री (धोएको, स्टेमर्ड, र पिच)
- 1 कप शर्करा
- 2 कप सुधारिएको आत्माहरू (वा राम्रो गुणस्तर वोदका जस्तै चोपिन वोदका)
यसलाई कसरी बनाउने?
- 1 कोटा (1 लेटर) जारमा चेरी राख्नुहोस्। चेरीमाथि पोर्चुगल लगाउनुहोस् (हलचल नगर्नुहोस् वा हिलाउनुहोस्)। धीरज आत्माहरू वा वोदका चेरीहरू माथि जरिदिन्छ जब जरा भरिएको हुन्छ (शीर्ष मा थोपा खाली छोड्नुहोस्)। सुनिश्चित गर्नुहोस् कि चीजहरू ढाकिएको छ, तर हलचल वा हिला नगर्नुहोस्। कोठा को तापमान मा 3 महिना को लागि पैंट्री या अलमारी मा जार र ठाँउ को हल्का बंद करो।
- 3 महिना पछि, नेलवाका र विद्रोह रोक्न। यो तुरुन्तै वा वृद्ध हुन सक्छ। फल फलाउनुहोस्। यो आइसक्रीम, पाउन्ड केक वा अन्य डेसर्टमा स्वादिष्ट छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 92 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 11 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |