द्रुत, हप्ता दिनको रातो खानाको लागि सही, यो मेपल-भुना भयो स्क्वाश नुस्खा बहुमुखी छ किनकी यो सजिलो छ। यसलाई एक्लै सेवा गर्नुहोस्, सागरको बिस्तारमा, वा भुस्सरी पोल्ट्रीको साथ। तपाईं गलत, caramelized butternut स्क्वाश संग गल्ती गर्न सक्नुहुन्न!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 ठूलो बटुवा स्क्वैश, क्यूब्ड (7 देखि 8 कप)
- 1/4 कप मेपल सिरप
- 3 चम्किलो पानी थप हल्का जैतून का तेल
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/2 चम्मच जमीन कालो मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- पूर्वमा ओवन 400 देखि 400 सम्म
- मेपल सिरप र तेलको साथ स्क्वैश टोस्नुहोस्।
- एक पातलो पकाउने पानामा एक तहमा तयार स्क्वैशलाई व्यवस्थित गर्नुहोस् र यसलाई झन्झट पार्नुहोस्, एकचोटि 35 देखि 40 मिनेट सम्म, जब सम्म सुनको खैरो हुन्छ।
- मेपल भुइँमा परेका बटुवा स्क्वाश हटाउनुहोस् वा कोठाको कोठामा सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 128 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 6 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 21 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |