यहाँ Mitzi देखि एक स्वादयुक्त केला रोटी छ, चकलेट चिप्स र मसला मिलाएर केले संग बनाइएको छ। चकलेट चिप्स रोटीमा पर्याप्त चकलेट स्वाद जोड्नुहोस्। यदि तपाईं आफ्नो केला रोटीमा पागल बनाउने चाहानुहुन्छ भने 1/2 कप कपडा पकाउन वा अखरोट थप्न नि: शुल्क लाग्छ।
के के केले रोटी बनाउनका लागि के केले अझै पनि दृढ छन्? यहाँ धेरै चाँडो पछाडि यहाँ एक तरिका हो। पन्नीको पकाउने पानामा अनपिल गरिएका केलाहरू राख्नुहोस् र लगभग 1 9 मिनेटको लागि ओभरमा 350 डिग्री फाईन ओवनमा बेक गर्नुहोस्, वा ब्लुङ्ग सम्म।
सम्बन्धित
मूंगफली मक्खन केले ब्रेड
क्यान्सर पनीर संग केला रोटी
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप दाग
- 4 औंस मक्खन, नरम
- 1/1 कप कपडा मिलाएर केला
- 2 ठूलो अन्डा
- 2 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 2 कप सबै उद्देश्यको आटा
- 1 1/2 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1 चम्मच बेकिंग सोडा
- 1/2 चम्मच नुन
- 1 कप semisweet चकलेट चिप्स
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनलाई 325 डिग्री फारेनहाइट (165 डिग्री सेल्सियस / ग्याँस 3) ताप्नुहोस्। 9-द्वारा-5-by-3-inch loaf प्यानमा ग्रीष्म र आटा।
- क्रीम शर्करा र मक्खन; मासिड केले, अण्डा र वेनिलामा हरायो।
- सूखी अवयवहरू मिलाउनुहोस् र नमिल्ने सम्ममा पहिलो मिश्रणमा हलचल गर्नुहोस्।
- चॉकलेट चिप्समा फेल गर्नुहोस् जब सम्म राम्रो तरिकाले समावेश गरिएको छैन।
- तयार पारा प्यानमा बल्ल बल्ल पार्नुहोस्। एल्यूमीनियम पन्नीको तम्बू संग पनी ढोका राख्नुहोस्।
- 30 मिनेटको लागि पूर्वेटेड ओवनमा उठाउनुहोस्। पन्नी हटाउनुहोस् र 30 देखि 40 मिनेटसम्म बेकिंग जारी राख्नुहोस् वा लकडी परीक्षण गर्नुभएन।
- 10 मिनेटको लागि प्यानमा प्यानमा कूल गर्नुहोस् र त्यसपछि रोटीबाट प्यान्ट हटाउनुहोस् पूर्ण रूपमा स्लिङ् गर्नु अघि।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 285 |
| कुल मोटा | 15 जी |
| पागलिएको बोसो | 8 जी |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 96 मिलीग्राम |
| सोडियम | 316 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 34 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 5 g |