एक चकलेट केक खोज्दै साधारण भन्दा सानो छ? एक स्वादिष्ट चकलेट केक को लागि यो नुस्खा को कोशिश करो एक बिरुवा नारियल पेकेन फ्र्रेडिंग संग। तपाईंको मित्र र परिवार यस घरपरिवारको उपचारमा प्रभावित हुनेछन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप सबै उद्देश्यको आटा
- 1 1/4 प्याला दाँत चर्को
- 1/2 cup unsweeted कोकोआ
- 1 1/2 चम्मच बेकिंग सोडा
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/2 कप क्यानोला तेल वा जाजरको तेल
- 1 1/4 कप तितली या खट्टा दूध
- 1 1/2 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 1 अण्डा, हल्का पीडा
- माथिको लागि:
- 6 चम्मच मक्खन
- 1/3 कप लाइट ब्राउन शुगर, प्याक
- 1/2 कप कटा पेकान
- 2/3 कप मीठो फ्लेको नारियल
- 4 चम्मचहरू दूध वा आधा आधा
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक 9 इन्च स्क्वायर पाक पनी र आटा र आटा र तेल बेकिंग स्प्रे संग स्प्रे गर्नुहोस्। गर्मी ओवन 350 डिग्री।
- आटा अन्न, दाईदार चाइना, कोकोआ, बेकिंग सोडा, र मिक्सिंग कटोरामा नमक। पिटर अण्डासँगै तेल, तरित्ता र वेनिला थप्नुहोस्। जबसम्म राम्रोसँग मिल्दो हुन्छ।
- तयार प्यानमा हाल्नुहोस् र 35 देखि 40 मिनेटसम्म उठाउनुहोस्।
- यसबाहेक, एक सानो कटोरा मा सामाग्री को छोडने को संयोजन, राम्रो तरिकाले मिश्रित जबरन। तातो केक माथि पट्टि फैलाउनुहोस् र 3 मिनेटको लागि गर्मीबाट 4 इन्च घुम्नुहोस्, वा टुप्पोमा खरानी र बुलबुली हो।
अधिक चकलेट केक पकाउने
पुरानो-चकलेट चकलेट केक
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 522 |
| कुल मोटा | 31 g |
| पागलिएको बोसो | 10 जी |
| असंतृप्त फैट | 14 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 50 मिलीग्राम |
| सोडियम | 482 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 58 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 5 g |