माछा चटनी वियतनामी व्यञ्जन को लागि सर्वसाधारण रूपमा छ जस्तै नमक पश्चिमी व्यंजन हो र सोया सॉस चीनी खाना पकाउने हो। यहाँ यो एक राम्रो र खट्टा स्वाद दिन को लागि अन्य अवयवहरु संग अनुभवी छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 लौह लसुन
- 1 कप पानी
- 4 चम्मचको छातीको रस
- 4 चम्मचौं शताब्दी
- 2/3 कप माछा चटनी
- 1/2 देखि 1 चम्मच रातो मिर्च पेस्ट (वांछित)
- वैकल्पिक: पतला कटा गाजर
यसलाई कसरी बनाउने?
- फलफूल लसुनलाई कम गर्नुहोस्
- एक सानो कटोरामा, सबै अवयवहरू जोड्नुहोस् जब सम्म कि चीनी घुमाउँछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 61 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,865 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 14 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 2 जी |