यो मीठो हरी चाय चटनी वेनिला आइसक्रीम, मिठाई , डेसर्ट र पेयहरुमा भरिने को लागी राम्रो छ।
यो नुस्खा म्यासा प्रयोग गर्दछ, जुन शाब्दिक अर्थमा "पाउडर चिया" हुन्छ। जब तपाईं पारंपरिक हरियो चियाको आदेश गर्नुहुन्छ, पातहरुका घटकहरू गर्म पानीमा उफ्रिन्छन्, त्यसपछि पातहरू खारेज हुन्छन्। मडाका साथ, तपाईं वास्तविक पात पिउनु हुन्छ।
परम्परागत हरियो चियाको विपरीत, मादाको तयारीमा उनीहरूले कटनी गर्नु भन्दा पहिले छाया कपडाका साथ चिया बिरुवाहरू समावेश गर्दछन्। यसले पत्ते को विकास को बेहतर स्वाद र बनावट संग ट्रिगर गर्छ, जो हात चुने हो, किण्वन रोक्न को लागी थोडा भयो, तब सूखे र ठंडे भंडारण मा वृद्ध, स्वाद को गहरा हुन्छ। सूखे पातहरू त्यसपछि ठीक पाउडरमा ढुङ्गाको जमीन हो।
भिटामिन र खनिजहरु लाई सानो मात्रा मा उपलब्ध गराउन को लागी, मडा एंटीओक्सिडेंट मा पोलीफेनोल भनिन्छ, जो हृदय रोग र क्यान्सर को बिरुद्ध संरक्षण संग जोड दिए र साथ नै रक्तचाप को बेहतर रक्तचाप, रक्तचाप को कमी र विरोधी बुढापे मा योगदान दिइन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 tablespoons matcha हरी चाय पाउडर
- 4 देखि 6 चम्मचौं शताब्दी
- 1/4 कप गर्म पानी
- 3/4 कप
- भारी क्रीम
यसलाई कसरी बनाउने?
- म्यास्टा पाउडर मिलाएर चीनी र नमकसँग गर्मी-प्रमाण, दुई-कप कन्टेनरमा मिलाउनुहोस्।
- उबलते पानीमा डुबाउनुहोस्, मडा र चकुरसम्म पूर्णतया विलम्ब नभएसम्म हिउँदिरहन्छ।
- एक सानो ससनी मा, कम गर्मी मा अधिक, हरी चाय को मिश्रण संग गर्म क्रीम, जब सम्म पंख को किनार मा सानो बुलबुले दिखाई दिनुहोस।
- गर्मीबाट हटाउनुहोस्।
- शान्त। प्रशीतन।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 142 |
| कुल मोटा | 11 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 34 मिलीग्राम |
| सोडियम | 8 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 11 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |