मैले दक्षिण क्यारोलिनामा मीठा चिया कसरी पिउने भनेर राम्ररी पनी साहसी चश्माको चश्मेको वरपर नजिकै पारिएको थियो, क्यान्सरेशनले हाम्रो हातलाई चिसो पार्दै। यो जेली पछाडि सडकको मेरो सबैभन्दा राम्रो मेमोरी हो जहाँ आचरणको रूखले पाकेको फलको साथमा धेरै भारी थियो। रातमा सानो शहरमा, हामी सितारहरू तल हिंड्यौं, हाम्रो बाटो हल्काउन एक-अर्का कथाहरू बताउनेछु। यस जेलीसँगको विचार मिनी चेरी ची क्रीम पाई (टाउकोको पृष्ठ 94 मा नुस्खाको मिठो टोस्ट वा गोलाकार) लाई निस्कन्छ।)
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप काली चाय (1/3 कप ढीला, अंग्रेजी नाश्ता)
- 2 चम्मच नींबू रस (बोतल)
- 1 प्याकेज / 1 3/4 औंस पिटिन (पाउडर)
- 4 कप शर्करा
यसलाई कसरी बनाउने?
- 4 कपको लागि 2 कप उबलते पानीमा 1/4 कप ढीलो चिया खानुहोस्।
- भारी तल्लो 2-क्वार्ट सससेनमा चिया र नींबूको रस डालो मध्यम-उच्च गर्मी। पिटिनमा हलचल र एक फोडा ल्याउन। चिनियाँमा हलचल। 1 मिनेटको लागि एक कठिन फोडा ल्याउनुहोस्। 1 मिनेटको लागि जेली हल गर्नुहोस्। थर्ममा थर्मामीटर घुसाउनुहोस्, र एकपटक यो 220 डिग्री फारेजसम्म पुग्छ, जेली परीक्षण गर्न गर्मी बन्द गर्नुहोस्।
- फ्रिजबाट हटाउनुहोस्। प्लेटमा सानो मात्रामा जेली चम्मच गर्नुहोस् र फ्रीजरमा 1 मिनेटको लागि फर्काउनुहोस्। तपाईंको औंलाले यसलाई भित्र नजानुहोस्। यदि यो झन्डा छ, यो गर्न तयार छ। यदि होइन भने, यसलाई थोडाको लागि पकाउनुहोस् र फेरि जाँच गर्नुहोस्।
- यस नुस्खामा पानी नहाउने क्यान्सरका लागि निर्देशनहरू पालना गर्नुहोस्। अँध्यारो, कूल क्याबिनेटमा भण्डार गरियो, यी संरक्षितहरूले नौ महिनासम्म राख्नुपर्छ - अर्थ तिनीहरू तपाईंलाई आउँदैनन् जबसम्म गर्मीको पुन: आउनेछ। यदि तपाईं क्यान्सर चरण छोड्न रोज्नुहुन्छ भने, केवल ताजा संरक्षित र ताजा दुई हप्ता भित्रको मजा लिनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 163 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 41 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |