यी लाइट, फ्लेकयुक्त मक्खन कुकिलो एक फ्लेन्चर्ड ब्याडको साथमा एक प्यारा अझै सम्म सरल उपचार बनाइएको छ। अतिथिहरू, छुट्टिहरू वा केवल कुनै पनि समयका लागि बिल्कुल सही, तिनीहरू ग्राउन्ड बादाम र बादम निकाटको साथ बनाइएका छन् जसले मीठो पोषक स्वादलाई छोप्छ। तिनीहरू सपिङ्ग गर्न छिटो छिटो छन्, तपाईंको कुकी जार कहिल्यै फेरि खाली नहुने छैन!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप 4 1/2 औंस आटा (सबै उद्देश्य, चम्मच र स्वाद )
- 1 कप बादाम (जमीन)
- 1/4 चम्मच बेकिंग पाउडर
- नमक को 1 ड्यास
- 1/2 कप मक्खन (नरम)
- 3/4 कप शर्करा (दागिएको)
- 1 ठूलो अण्डा सेतो
- 1/2 चम्मच बादाम निकाल्नुहोस
- 48 बादाम (पुरा नरम)
यसलाई कसरी बनाउने?
- बेकिंग पेपर वा हल्का साथको साथ पाना पाना पङ्क्तिबद्ध गर्नुहोस्।
- एकसाथ अँध्यारो, जमीनको बादाम, बेकिंग पाउडर, र नुन छुट्याइएको।
- मिक्सिंग कटोरा क्रीम मक्खन र चिनोमा मध्यम गतिको गतिमा मिक्सर। अण्डा सेतो र बादाम निकाटमा बिरालो।
- आटा र जमीन बादाम मिश्रण हलचल मिश्रण मा। प्लास्टिक लपेटोसँग आवरण गर्नुहोस्; लगभग 2 घण्टाको चिसो
- आटा अनुहारमा सानो बलहरू, लगभग 3/4 इन्चमा। तयार गरिएको पाना पाना 2 इन्च अलग पार गर्नुहोस्। एक गिलासको तलबाट थोडा थोपा हरेक कुकीको केन्द्रमा एक बादाम थिच्नुहोस्।
- लगभग 12 मिनेटको लागि 350 डिग्री पानामा सेट गर्नुहोस्, वा सेट नभएसम्म तर खैरो छैन।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1245 |
| कुल मोटा | 107 g |
| पागलिएको बोसो | 10 जी |
| असंतृप्त फैट | 66 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 10 मिलीग्राम |
| सोडियम | 125 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 48 g |
| आहार फाइबर | 21 जी |
| प्रोटिन | 43 g |