छिटो र पौष्टिक खानाको लागि, यस स्वादिष्ट फ्रांसीसी लेनेल सूप नुस्खाको प्रयास गर्नुहोस्। धेरै कम प्रयासको साथ, तपाईंसँग यस तालिकाको मनपर्दो संस्करणमा तपाइँको तालिकामा 45 मिनेट भन्दा कम मनपर्ने संस्करण हो। यो शानदार, घर का बना लेनेल सूप सब्जी को भण्डार संग बनाइन्छ, यसैले यो कम वसा र vegan छ - विभिन्न खाने को खाने को मेहमानों को लागि एक आदर्श प्रस्ताव।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 चम्मच जैतून का तेल
- 1 1/2 कप कटा प्याज
- 1/3 कप पतला कटाई कोटरी
- 2 मध्यम गाजर, कटाई
- 2 लौंग लसुन, कुचल र कटा
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/4 चम्मच सूखे थिम
- 1/4 चम्मच जमीन कालो मिर्च
- 4 कप सब्जी वा चिकन स्टक
- 1 1/4 कप दाल, पिसाब
- 14-औंसले diced टमाटरहरू प्रमाणित गर्न सक्छ
- 2 चम्मच सेब साइडर सिरका
यसलाई कसरी बनाउने?
एक माध्यम सससेन मा, प्याज, अजवाली, गाजर र लसुनले मध्यम-उच्च उचाईमा 12 देखि 15 मिनेट सम्मको सट्टा। एकपटक सब्जानीले हल्का खैरो बदल्न थालेपछि, नमक, सुकेको थिम, र काली मिर्च प्यानमा थप्नुहोस्। पकाउन जारी राख्नुहोस् र 1 मिनेटको लागि मिश्रण जोड्नुहोस्।
पनको लागि सब्जी वा चिकन स्टक, दाल र टमाटरहरू लगाईयो। सूप एक फोडामा ल्याउनुहोस्, र त्यसपछि तापमान थोपा कम गर्नुहोस् ताकि यो सिमाना हो।
दाँत निविदा नभएसम्म 30 मिनेटको लागि सूप राख्नुहोस्। पियर 1 3/4 सूपको साइडर सिरकाको साथमा र सुक्न मिल्दो मिश्रण फिर्ता सूपमा हलचल। सुप गर्मीको सेवा गर्नुहोस् वा फ्रिजमा तीन दिनसम्म भण्डार गर्नुहोस्।
यो फ्रांसीसी दाल सूप नुस्खाले 6 सर्भर बनाउँछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 276 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 348 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 44 जी |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 16 जी |