यस सजिलो र स्वादिष्ट भाषाको नुस्खाको लागि तपाईंको आफ्नै पेस्ट बनाउनुहोस्। यसमा केवल पाँच अवयवहरू छन् र cook cook गर्न TN मिनेट लाग्छ। तपाईं स्यान्डविच वा धेरै अन्य व्यञ्जनहरूको लागि चटनीको रूपमा फैलिएको पेस्टो पनि प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 lb. नुहाएको भाषाई पास्ता
- 12-बज। कन्टेनर फ्रिज गरिएको बेसिल पिस्टो
- 3 चिसो भारी क्रीम
- 2 कप अंगूर टमाटर
- 1/2 वटा कप ग्रेटेड पिर्मेसन पनीर
यसलाई कसरी बनाउने?
1. प्याकेजमा निर्देशित रूपमा पास्ता पाक; निकास, 1/3 कप पास्ता खाना पकाउने पानी, र पट्टि पास्ता फर्काउन।
2. तुलसी पेस्टो र क्रीममा टाँस्नुहोस्, जब पास्तालाई लेपित हुन्छ तब सम्म कम तापक्रममा फिसाउन नसक्नु, एक चटनी बनाउन आवश्यक पर्ने पास्ता पानी जोडिएको छ।
3. अंगूर टमाटर थप्नुहोस् र 1 मिनेटको लागि फ्याँक्नुहोस्। पनीर र सेवाको साथ छिडाउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 720 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 22 मिलीग्राम |
| सोडियम | 275 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 130 g |
| आहार फाइबर | 37 g |
| प्रोटिन | 39 जी |