पश्चिमी भारतबाट पहा, चप्पिएको चावलबाट बनेको, एक सजिलो-पोक, पोषक नाश्ता हो। यो अक्सर नाश्ता वा ब्रंच को लागि खाएको छ। यो टकसाल-कोरियर चटनीसँग सेवा गरेर पहामा थप जिंग थप गर्नुहोस्!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप पहा (चिसो चावल)
- 2 चम्मच। वनस्पति तेल (वा canola वा सूरजमुखी पकाउने तेल)
- 1 चम्मच।
- दाँतको बीउ
- 5 देखि 6 करी पातहरु
- वैकल्पिक: 2 हरित चिल्लो (लम्बाइको बीचमा)
- 1 मध्यम प्याज (कटा राम्रो)
- 1 ठूलो आलु (वा 2 माध्यम, क्वार्टरमा र धेरै पतला कटाई)
- एक ह्यान्डल अनावश्यक मूंगफली (खालहरू हटाइयो)
- हल्काको चुरोट
- 1/2 एक चूना (रस भयो)
- नमस्कार स्वाद
- गार्निश: कटाई धनी
यसलाई कसरी बनाउने?
- पहालाई 2 मिनेटको लागि हिड्ने पानीमा डुबेर राख्नुहोस्। अलग गर्न निकास गर्नुहोस्।
- एक फलाममा एक तेलमा तेललाई बिर्खा दिनुहोस् र सरसफाइको बीज, करी पातहरू, र हरियो चेलिहरू थप्नुहोस्। भित्तामा बगाएर राख्नु र फेरि प्याज जोड्नुहोस्। नरम सम्म नरम र पारदर्शी।
- मूंगफली र आलु थप गर्नुहोस् र प्रायः हिउँदिएर 2-3 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्।
- पहाबाट पूर्णतया सबै पानी हटाउन र माथिको मिश्रणमा थप्नुहोस्। हल्का पाउडर थप्नुहोस् र सबै सामग्री मिश्रण गर्न राम्रो तरिकाले हलचल गर्नुहोस्।
- अर्को मिनेटको लागि कुक आगो बन्द गर्नुहोस्। पहामा चिल्लो चिसो काली राख्नुहोस् र राम्रो मिश्रण गर्नुहोस्।
- कटाई को धनुष संग गार्निश र गरम हुँदा बेला सेवा गर्दछ। पोआले टाउको दुख्ने रमाइलो लाग्छ ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 462 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 141,569 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 98 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 10 जी |