धेरै फलफूल, बेकन र ग्राउन्ड मासुको यो तपाईंको परिवारको लागि एक स्वादिष्ट खाना बनाउछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 ठूलो पोर्क र बीन्स, थोपा साग्न सक्छ
- 1 सानो रातो र गुर्दे सेम हुन सक्छ, थोपा घटेको छ
- 1 सानो लिमाको सेम वा कालो-आँखा मटरले अलिकति खसेको छ
- 1 पाउन्ड मैदान बीफ, पकाएको र नाली
- 1 पाउन्ड बेकन, क्यूब्ड, पकाएको र पकाइएको
- 1 कप प्याज
- 1 1/2 कप बार-बी-क्यू सॉस
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै ढिलो कुकरमा मिलाउनुहोस्
- कुकुर 5-6 घण्टा कम
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 602 |
| कुल मोटा | 31 g |
| पागलिएको बोसो | 11 जी |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 123 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,080 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 29 जी |
| आहार फाइबर | 8 जी |
| प्रोटिन | 50 g |