चिकन पखेटाहरू जस्तै? सानो किस्मको लागि यी बार्बेक्यू ग्रिलमा यी चीनी-शैली पखेटाहरू प्रयास गर्नुहोस्। सबै ठूला चिकन पखेटाहरू जस्तै, तिनीहरूको एक राम्रो स्वादयुक्त स्वाद छ तर उनीहरूलाई नजदीक हेर्दा उनीहरूले छिटो पकाउँछिन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 18 चिकन पखेटाहरू
- 1/2 कप सोया सस
- 1/2 कप श्वेत शराब
- 1/4 कप सब्जी तेल
- 3 लौह लसुन, मिनिड
- 1 चम्मच ताजा grated अदरक
- 1 1/2 चम्मच चीनी पाँच मसाले पाउडर
यसलाई कसरी बनाउने?
- पंखहरू बाहेक सबै अवयवहरू मिश्रण गर्नुहोस्। पखेटाहरू र अचम्मलाग्दो थलोमा राख्नुहोस् र कम्तिमा 1 घण्टाको लागि फ्रिज गर्नुहोस्।
- उच्च गर्मी को लागि Preheat ग्रिल। ग्रिलमा राख्नुहोस् (एक ग्रिल बास्केट यसका लागि उत्कृष्ट कार्य गर्दछ) र सम्पन्न भएसम्म (165 डिग्रीको आन्तरिक तापमान)। पकाउने प्रक्रियाको माध्यमबाट बाढीको लगभग आधे बाटोसँग ब्रश गर्नुहोस्।
- गर्मीबाट हटाउनुहोस् र आफ्नो मनपर्ने एशियाई प्रेरित डिपर सॉससँग सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 5575 |
| कुल मोटा | 32 9 जी |
| पागलिएको बोसो | 89 जी |
| असंतृप्त फैट | 136 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 1,883 मिलीग्राम |
| सोडियम | 3,660 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 14 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 596 g |