मिठो ज्वरो र स्वाद संग अचम्म एसिड प्रेरित सामाग्री को साहस, यो बार्बेक्यू सस चिकन को लागि एकदम सही छ। दिइयो कि यो केहि हद सम्म गहिरो चमक हो किनकि यो चिकन जलाउन को लागी ग्रिलमा फियर-अप को अनुमति नदिने हेरचाह गर्दछ।
ठीक तरिकाले निरीक्षण गरिएको, यो बारबेक्यू सस पुरातया कोट हुनेछ र मासुमा कारमेलिलाइज गर्ने, एक धेरै मुखवाटको ग्रील्ड चिकन अनुभव प्रदान गर्ने। यस चटनी धेरै टुक्राहरूमा राम्रो काम गर्दछ, म चिकन जांघ र ड्रमकोट प्रयोग गरेर सिफारिस गर्दछु।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप / 120 एमएल पौराणिक पर्दछ (आचरणको साथ आवश्यक स्थान भएमा आवश्यक छ)
- 1/4 कप / 60 एमएल प्याज (शुद्ध)
- 1/4 कप / 60 एमएल क्याचअप
- 2 लौंग
- लसुन (मिनिसिङ)
- 2 चम्मच / 30 मिलीलीटर हल्का मिर्च सॉस
- 2 चम्मच / 30 एमएल
- सोया सस
- 1 चम्मच / 15 एमएल
- चावलको दाखिला सिरका
- 1 चम्मच / 15 एमएल वनस्पति तेल
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल काली मिर्च
- 1 पिच नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक माध्यम सससेन मा, गर्मी को जैतून का तेल।
- शुद्ध प्याज जोड्नुहोस् र 1 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्, लगातार घिमिरे।
- लसुन थप्नुहोस् र अर्को मिनेटको लागि पकाउनुहोस्।
- अवस्थित सामग्रीहरू थप गर्नुहोस् र थोडा बबल गर्न अनुमति दिनुहोस्।
- गर्मी कम गर्न र 5 मिनेट को माध्यम ले उबाल, प्रायः हिसाब।
- एक पटक सामग्रीले एक चमक-जस्तै स्थिरता बनाएको छ भने, गर्मीबाट प्यान हटाउनुहोस् र प्रयोग गर्नु भन्दा ठुलो हुन अनुमति दिन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 33 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 9 4 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |