घरको नरम ग्लुटेन-फ्रान्सेली सलाद ड्रेसिङको साथ ताजा, स्वस्थ पालक सलादका लागि यो नुस्खा एक अनुहार अप्ठ्यारोसँग एकदमै भीड-सुखर हो। कुरकुरा ग्लुटेन-मुक्त बेकन र कटाएको उकालो अण्डाहरू सलादहरूमा ठूलो स्वाद र बनावट थप गर्नुहोस्। घरको फ्रान्सेली ड्रेसिंग सँगसँगै बिस्कुट गर्न करिब 3 मिनेट लाग्दछ, धेरै हप्तासम्म फ्रिजमा राख्छ र स्वादिष्ट छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउन्ड तातो, धोइदिन्छ र पाली पातहरू
- 4 स्लाइस पकाएको, कटाई ग्लुटेन-मुक्त बेकन
- 3 कडा कडा अण्डा, पतला कटा
- एक कप पतली कटा लाल प्याज
- 1 कप पतला कटा हुआ मशरूम
- 1/4 चम्मच स्मोक्टेड पेपरिका (वैकल्पिक)
- 1 नुस्खा
- ग्लुटेन-मुक्त सलाद ड्रेसिङ
यसलाई कसरी बनाउने?
- पातका पातहरू आँसु-आकार टुक्राहरूमा आँसु पार्नुहोस्।
- कटा ग्लुटेन-मुक्त बेकन कटाई प्याज र मशरूम संग टस गर्नुहोस्।
- स्किक्टेड क्याप्रिकासँग वैकल्पिक कटा अण्डा र धूल संग (वैकल्पिक)।
अनुस्मारक: सधैँ सुनिश्चित गर्नुहोस् कि तपाईंको काम सतहहरु, बर्तन, प्यान र उपकरण ग्लुटन देखि मुक्त छन्। सँधै उत्पादन लेबलहरू पढ्नुहोस्। निर्माताहरूले बिना नोटिस उत्पादन ढाँचा परिवर्तन गर्न सक्दछन्। जब संदेहमा, खरीद नगर्नुहोस् वा उत्पादनको लागि निर्मातालाई सम्पर्क गर्नु अघि उत्पादन लुटन भन्दा मुक्त छ भनेर प्रमाणित गर्न अघि प्रयोग नगर्नुहोस्
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 86 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 107 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 9 54 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 7 g |