ग्रील्ड केले स्वादिष्ट छन्। सुनिश्चित गर्नुहोस् कि तपाईंसँग केला टुक्राहरू राख्नुअघि राम्रोसँग तेल लगाइएको ग्रेट। तपाईं तिनीहरूलाई स्टिक गर्न चाहनुहुन्न, तपाईंको मिठाई बर्बाद गर्दै। छील मा केले छोडेर, उनि ग्रिल मा राम्रो पकड हुनेछ। एक परिष्करण स्पर्शको रूपमा वेनिला आइसक्रीम र रक्सी थप्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 केले
- 1 1/4 कप / 300 एमएल
- ब्राउन सुगर
- 2 चम्मच / 45 मिलीलीटर नींबूको रस
- 2 चम्मच / 10 एमएल दालचीनी
यसलाई कसरी बनाउने?
मध्यम तापमान को लागि Preheat ग्रिल। बिना प्रत्येक पाना को पछाडि छमाईलो तिर हटाउँनु। नींबूको रस संग हरेक आधा छिटो एक कटोरा मा दालचीनी र भूरा शर्करा जोड्नुहोस्। चीनी को मिश्रण मा केले को उजागर सतह को कोट। केला हाल्नु एक तेलको ग्रिल ग्रेट मा, पिक्सेल साइड अप। प्रति पक्ष 2-3 मिनेटको लागि पकाउने अनुमति दिनुहोस्। केलाबाट ग्रिल हटाउनुहोस्, पिक्सेलबाट हटाउनुहोस् र मनपर्ने आइसक्रीम र टुप्पोसँग सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 314 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 15 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 81 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 2 जी |