भाडामा पोर्क चपलाई मारिदिने स्वाद ड्रेसिङ स्वाद र नमीलाई निषेध गरिएको चोप्समा थप्न सजिलो तरिका हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप खेत सलाद ड्रेसिङ
- 4 बेकार ढोका पोर्क चोप्स (1 इन्च मोटी)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक उथली कटोरामा गम्भीर ड्रेसिंग र पोर्क चोप्सहरू र कोटलाई घुमाउनुहोस्। 8 मिनेट सम्म 30 मिनेटको लागि कभर र फ्रिज गर्नुहोस्।
- जब खाना पकाउन तयार भए, ग्रिल तयार पार्नु र पहिलेको व्याकरण गर्नुहोस्, दुई तहको आगो निर्माण गर्न। अन्नबाट चोप्स निकाल्नुहोस्; अचयन छोड्नुहोस्।
- ग्रिलको सबैभन्दा ठूलो भागमा चोप्स राख्नुहोस् र 1-2 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्। जब च्याप्स रिलीज हुन्छ, 1-2 मिनेटको लागि तिनीहरूलाई घुमाउनुहोस् र दोस्रो छेउमा घुमाउनुहोस्।
- त्यसपछि चप्सहरूलाई ग्रिलको कूलर भागमा सार्नुहोस्। 4 मिनेटको लागि आवरण र ग्रिल। चप्स र आवरण बन्द गर्नुहोस्; 4-6 मिनेट लामो समयसम्म वा एक मासु थर्मामीटरमा 145 देखि 150 एफ सम्मको ग्रिल हुन्छ।
- ग्रिलबाट चप्सहरू हटाउनुहोस्, सेवाको प्लेटमा राख्नुहोस्, र आवरण गर्नुहोस्। 5-10 मिनेट खडा गरौं, त्यसपछि सेवा दिनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 478 |
| कुल मोटा | 24 जी |
| पागलिएको बोसो | 8 जी |
| असंतृप्त फैट | 10 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 171 मिलीग्राम |
| सोडियम | 121 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 55 g |