यो क्लासिक मूंगफली ब्रेल्टले कच्ची मूंगफली, मकईको सिरप, र चिनको साथ बनाइन्छ। यो परिवार, नाश्ता वा उपहारको लागि स्वादिष्ट उपचार हो।
यस विधिको लागि एक विश्वसनीय कैंडी थर्मामीटर प्रयोग गर्न निश्चित हुनुहोस्।
तपाईंको कैंडी थर्मामीटरको परीक्षण गर्न, उबलते पानीमा राख्नुहोस्। यदि यो 212 एफ दर्ता गर्दैन, तदनुसार नुस्खा समायोजन गर्नुहोस्। उदाहरणका लागि, यदि तपाईं 210 एफ प्राप्त गर्नुहुन्छ, बृहत सिरप पकाउनुहोस् 300 एफ को सट्टा 2 9 2 एफ मा।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप शर्करा (दाईदार)
- 1 कप मकई सिरप (सेतो)
- 1/2 कप पानी
- 2 कप मूंगफली (कच्चा)
- 1 चम्मच मक्खन
- 1/2 चम्मच नुन
- 2 चम्मच बेकिंग सोडा
यसलाई कसरी बनाउने?
1. मक्खन 2 लामो टुक्रा टुक्रा र तिनीहरूलाई टोपटप वा ठूलो पकाउने पानाहरूमा तयार छ।
2. भारी 5 देखि 6 क्वार्ट प्यानमा शर्करा, सिरप, र पानी जोड्नुहोस्। मध्यम तापक्रममा प्यानको साथ, जब सम्म चिनी पिउँदछ; मूंगफट जोड्नुहोस्।
3. मध्यम गर्मीमा छोड्नुहोस् र कहिलेकाहीं हलचल। पकाउन र हलचल जारी राख्नुहोस् जब तक कैंडी थर्मामीटरमा 300 एफ सम्म पुग्न गाह्रो हुन्छ। सिरप सुन हुनेछ।
4. गर्मीबाट हटाउनुहोस् र मक्खन, नमक र सोडा जोड्नुहोस्।
कैंडी सोडाबाट फोम हुनेछ।
5. तयार पन्नीमा कैंडी डाल्नुहोस्। क्यान्सर वा हातहरू प्रयोग गर्दा चाँडो र खिच्न क्यान्डी डालो, पर्याप्त हुँदा ठिक हुन्छ।
6. पूर्णतया राम्रो गरौं र टुक्राहरुमा तोड्नुहोस्।
कसरी कैंडी थर्मामीटरको परीक्षण गर्नुहोस्
तपाईंको कैंडी थर्मामीटर सही छ भने, उच्च गर्मीमा पूर्ण फोहरमा पानीको बर्तन ल्याउनुहोस्। 10 मिनेटको लागि पानीमा थर्मामीटर छोड्नुहोस् (प्यानको पक्षको तलमा छुनु हुँदैन)। यो भर्खरै 212 एफ रेजिस्टर गर्नुपर्छ। यदि यो एक डिग्री वा दुई तर्फबाट बन्द हुन्छ, त्यसको एक नोट बनाउनुहोस् र तदनुसार नुस्खामा तापमान समायोजन गर्नुहोस्। उदाहरणका लागि, यदि तपाईंको पानी 10 मिनेटको लागि फोइल हुन्छ र थर्मामीटरमा 210 फिट रजिस्टर गर्दछ, तापमानको 2 डिग्री भन्दा कम दूरीमा दाँया नपाइन्छ।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 140 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 1 मिलीग्राम |
| सोडियम | 86 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 23 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 3 जी |