क्यान्टोनिङ भापमा चिकन बनाउन एक सजिलो, अपेक्षाकृत छिटो डिश हो। चीनी सूखे कालो मशरूम यो नुस्खामा एक मिठो स्वाद जोड्नुहोस्। यो पारिवारिक भोजन को लागि एक उत्कृष्ट छनौट हो वा यहां सम्म कि अवशिष्ट रात्रि भोजन को पनि।
केही बढी चिनियाँ चिकन व्यञ्जनहरू हेर्नुहोस्
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4-6 मध्यम आकारको चीनी सूखे मशरूम (1 चम्मच तरल भिगोलो आरक्षित)
- 1 1/2 पाउन्ड मिश्रित चिकन टुक्राहरू, हड्डी-इन
- 1/4 चम्मच नुन
- कपाल, स्वाद गर्न
- 1 1/2 चम्मच सोया सॉस (4 1/2 चम्मच)
- 1 चम्मच चीनियाँ चावल शराब वा सुक्खा शेरी
- 1 चम्मच शुगर
- 1 चम्मच तिलको तेल
- 1 1/2 चम्मच कर्नस्टर्क
- 2 स्लाइस अदरक, कटाई (लगभग 1 चम्मच)
- 1 हरियो प्याज (वसन्त प्याज, घोडा), diced
यसलाई कसरी बनाउने?
- 20 मिनेट, वा तिनीहरूले नरम नभएसम्म सूखे पानीको कटोरामा सूखे मशरूम हल्लाउनुहोस्। अतिरिक्त पानी निचोड गर्नुहोस्, मशरूमबाट दालहरू र सानो टुक्रा काट्नुहोस्। रिमोट 1 मशरूम को चम्मच तरल भिगोयो।
- हड्डीको आकारमा टुक्राहरू मार्फत चिकनलाई काट्न एक भारी सफावर प्रयोग गर्नुहोस्। एक गर्मीको कटोरा कटोरामा राख्नुहोस् र नुन, मरिच, सोया सस , चावलको शराब वा शरी, चिनो, तिल तेल, आरक्षित मशरूम तरल र कस्टस्टर्च जोड्नुहोस्। भाप गर्न को लागि एक फोडा पानी ल्याउँदा अचम्म लाग्ने अनुमति दिनुहोस्।
- एक बर्तन मा एक बर्तन मा कटोरा को भाप को लागि या एक भोक मा एक बांस स्टीमर जस्तै स्टीमर मा रखें। प्लेट को बीच मा चिकन टुकडे प्लेस र मशरूम को आसपास को आसपास। माथि माथि कर्णदार अदरक र हरा प्याज छिराउनुहोस्। 15 - 20 मिनेटको लागि उबलते पानीमा कुखुरा भाप गर्नुहोस्, यकीन गर्नुहोस् कि यो राम्ररी पकाएको छ। चावलमाथि सेवा गर्नुहोस्।
अधिक चीनियाँ स्टीमर व्यञ्जनहरू
अधिक चीनी चिकन व्यञ्जनहरु
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 428 |
| कुल मोटा | 24 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 9 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 142 मिलीग्राम |
| सोडियम | 488 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 45 g |