ग्रीकमा: καλαμάρια σαλάτα, उल्लिखित काह-लोह-एमएएए -एईए-एलएह-ताह
यो मेज वा आवेदक बनाउन सजिलो छ, र शराब वा बाह्रसँग मनपर्छ। जब ठूलो ठूलो स्किड (क्यामरीरी) सँग बनाइएको यो सुन्दरता मात्र हो तर सानो कामको साथ (तस्बिर हेर्नुहोस्)।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउण्ड स्क्विड (तातो वा जमे भएका)
- 1 कप श्वेत शराब
- 1 बे पत्ती
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/4 चम्मच मिर्च
- 2 देखि 3 पिचहरु अयगानो
- स्वादको लागि थप कुंवारी जैतून का तेल
- रातो रक्सी सिरका को स्वाद
- 1 देखि 2 चम्मच अजवा (ताजा, कटाई)
- Garnish: पतला कटा हुआ प्याज
यसलाई कसरी बनाउने?
स्क्विड सफा गर्नुहोस्।
सम्पूर्ण स्किड, वाइन र बे पत्ती एक सानो स्टव बर्तन वा डच ओवनमा राख्नुहोस्। 35-40 मिनेटको लागि फोडा ल्याउनुहोस्, निचो गर्मी र उकालो। नाली, र काँडाहरूमा काटी। एक सेयर सलाद कटोरामा राखिदिनुहोस्। नमक, काली मिर्च, र अयगानो संग छिटो। जैतून का तेल र सिरका को स्वाद जोड्नुहोस्। अजवा र प्याज स्लाइसको साथ माथि।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 177 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 352 मिलीग्राम |
| सोडियम | 70 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 24 जी |