स्वस्थ भेगन कद्दी कुकीहरू बनाउनुहोस् जुन मार्जारिन वा तेलको सट्टा स्याउसेउ प्रयोग गरी धेरै कम-फ्याट हुन्छ। यी स्वस्थ कद्दी कुकीहरू डेयरी-फ्रि र सेगन पनि छन्। यो कद्दीन कुकीजको सेवा गर्ने हेलोवीन वा एक स्वस्थ र कम-मोटो कद्दू मिठाईको लागि धन्यवाद । थप सजिलो कद्दी व्यञ्जनहरू हेर्न तल स्क्रोल गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप डिब्बे कद्दू
- 1 कप ब्राउन शुगर
- 1/3 कप applesauce
- 3 कप दलहरु
- 1/1/1 कप आटा
- 1 चम्मच बेकिंग सोडा
- 1/2 tsp nutmeg
- 1/2 चम्मच अदरक
- 1/2 tsp दालचीनी
- 1/2 tsp जमीन लौंग
यसलाई कसरी बनाउने?
- पूर्व-गर्मी ओवन 350 डिग्री।
- कद्दू, चिनी र सेबसेउ सँगै मिलाउनुहोस्।
- एक अलग कटोरामा, बाँकी अवयवहरू मिलाउनुहोस्, त्यसपछि कद्दोमा थप्नुहोस्, राम्रो मिश्रण।
- Spoonfuls द्वारा एक पाक पाना मा छोड्नुहोस्। 13-15 मिनेट वा जब सम्म पूरा भयो।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 140 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 274 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 32 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |