कर्कर र टमाटरहरू सँगै जान लागेका हुन्छन्। सायद तिनीहरू दुवै हरेक गर्मीमा एकैचोटि घुम्छन्।
लाल, हरियो र सेतो रंग आकर्षक रंगहरू एकअर्काको लागि पूरै रूपमा क्रिश्चियन ककम्बर बनावट र नरम टमाटरको रूपमा हो।
एक साधारण गर्मीको मनपर्दो!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 ठूला कर्करहरू (अंग्रेजी विविधता होइन), खुल्यो
- 4 ठूला टमाटरहरू
- एक कप पतली कटा लाल प्याज
- 1/2 कप रातो रक्सी शराब सिरका
- एकैछिनमा
- 1/4 कप जैतून का तेल
- 1/4 कप मेयोनेज
- 1 चम्मच नमक
- 1/2 चम्मच केनी मिर्च
- 1/2 चम्मच कालो मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- ककटेल र टमाटरहरू काटेर आकारको टुक्राहरूमा काट्नुहोस् र ठूलो कटोरामा राख्नुहोस्।
- बाकस र टमाटरहरूसँग ड्रेसिङ सामग्रीहरू संयोजन गर्न अवस्थित अवयवहरू थप्नुहोस् र सजिलै ट्रेस गर्नुहोस्।
- धेरै घन्टा वा एक दिन अगाडी बनाउनुहोस्, फ्रिजमा राख्दा केही समयअघि सेवा गरिरहनु अघि।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 130 |
| कुल मोटा | 12 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 3 मिलीग्राम |
| सोडियम | 48 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |