ओइस्टर सॉस राम्रो तरिकाले चीनी ब्रोकोली (गुआन) को थोपा bittersweet स्वाद पूरै। Blanching चीनी ब्रोकोली एक सुन्दर जेड हरियो को रूप मा बदलिन्छ, तर यदि तपाईं उपलब्ध छैन भने नियमित ब्रोकोली प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ। 3 देखि 4 सम्म सेवा गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 10 औंस चीनी ब्रोकोली (गुआन-लान)
- 1 चम्मच नमक
- 1 चम्मच बेकिंग सोडा
- 1 टुक्रा अदरक (लगभग 1/2 इन्च मोटी)
- ससका लागि:
- 3 चम्मचहरू चिकन भाइरस वा पानी
- 2 चम्मच ओइस्टर सॉस
- 1 चम्मच चीनियाँ चावल शराब वा सुक्खा शेरी
- 1/2 चम्मच शुगर
यसलाई कसरी बनाउने?
- चीनी ब्रोकोली धुनुहोस्। यदि पहिले नै ट्रिम गरिएको छैन र काटिएको आकार टुक्राहरू (लगभग 2 इन्च लामो) मा काट्नुहोस् यदि समाप्त गर्नुहोस्।
- ठूलो ससनीमा ब्रोकोलीको आवरण गर्न पर्याप्त पानी जोड्नुहोस्। नुन, बेकिंग सोडा र अदरक जोड्नुहोस्। एक फोडा ल्याउनुहोस्।
- पानीको फोडामा पर्खँदै गर्दा, चटनीलाई तयार पार्नुहोस्। चिकन भाइरस वा पानी, ओइस्टर चटनी , चावलको दाखिला वा सुर्ती शेरी र चिनो जोड्नुहोस्। सानो साउसेपमा एक फोडा ल्याउनुहोस्। ब्रेकलाई छाड्नुहोस् र ब्रोकोली blanching गर्दा तातो राख्नुहोस्।
- उभिलो पानीमा चीनी ब्रोकोली जोड्नुहोस्। स्टकहरू निविदा नभएसम्म तर कुरकुरा (3-4 मिनेट) सम्म कुक गर्नुहोस्। चिसो हिँड्ने पानीमा कुल्ला। नाली।
- ब्रोकोली मा चटनी डालो। तुरुन्त सेवा गर्नुहोस्।
अधिक चीनी ब्रोकोली व्यञ्जनहरु
चीनी ब्रोकोली ओइस्टर सॉस - यो नुस्खामा ब्रोकोलीको पोकमा पकाइएको छ र पनी खाना पकाउने अन्तिम चरणमा थपिएको छ।
चीनी ब्रोकोली संग बीन दही - ब्रोकोली, टोफू, सुँगुर र चिनियाँ किण्वित (नमकीन) कालो बीन्स संयोजन गर्ने एक भरपर्दो र पोषक तत्व।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 55 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 624 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 12 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 3 जी |