यो नाश्ता क्यासेरल एकदम सप्ताहांतको बिहान खानाको लागि दुईको लागि हो। अण्डा र बेकन क्यासेरामा बटर र दूधको साथ संयुक्त हुन्छ।
यसलाई परिवर्तन गर्न नि: शुल्क महसुस गर्नुहोस् र बेकनको सट्टा सोजी लिङ्क वा पट्टि थप्नुहोस्। वा diced ham थप गर्नुहोस्।
यो पनि हेर्नुहोस्
Savory Sausage र Egg Breakfast
परिवार शैली बेकन र अ Egg बेक
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 देखि 6 स्ट्रिप्स बेकन, diced
- 3 स्लाइस रोटी, हल्का बोक्ने
- 3 अण्डा, थोडा पीडा
- 1 कप दूध
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/4 चम्मच सुकेको दाई
- 1/4 चम्मच ग्राउंड पेपरिका
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनमा 350 फिट (180 डिग्री सेल्सियस / ग्याँस 4) ताप्नुहोस्।
- ब्रेक र बस कुरकुरा सम्म बेकन जलाउनुहोस्।
- सानो टुक्रामा रोटी काट्नुहोस्। हल्का रूपले उक्लिएको गहिरो 1-क्वार्ट क्यासेरोलमा, रोटी टुक्रा र बेकन तहमा बनाउनुहोस्।
- अण्डा, दूध, नमक, सरस र पेपरिका सँगसँगै रोटी र बेकन माथि
- लगभग 40 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्, वा पफी र चाकू सम्ममा केन्द्रमा सम्मिलित हुन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 402 |
| कुल मोटा | 21 जी |
| पागलिएको बोसो | 9 जी |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 357 मिलीग्राम |
| सोडियम | 528 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 28 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 25 g |