रकी रोड फजज क्रुन्च नट र मिठाई, चेवी मार्श्ल्ल्ल्लेउडको साथ एक चिकनी चकलेट चकलेट हो। यो नुस्खा कुनै पनि प्रकार को पागल संग काम गर्दछ, तर म विशेष रूप देखि अखरोट या pecans को उपयोग गरेर प्यार करता हूँ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 कप अर्ध मिठाई चकलेट चिप्स
- 1 (14 औंस) गर्न सक्छ
- गाँसिएको दूध
- 1/4 कप (4 चम्मच) मक्खन
- 1 टिस्प वेनिला निकाल्नुहोस
- 1/4 चम्मच नमक
- 1 1/2 कप मिनी मार्श्शेलो
- 1/4 कप ट्रास्ड पागल, कटा कटा
यसलाई कसरी बनाउने?
- यसलाई 8x8 वा 9x 9 प्यान तयार पार्नुहोस् यसलाई एल्यूमिनियम पन्जामा लैजाने र ननस्टिक पकाउने स्प्रेको साथ पन्नी स्प्रे गरेर ।
- ठूलो माइक्रोवेव-सुरक्षित कटोरामा चकलेट चिप्स, कन्डिसन दूध र मक्खन मिलाउनुहोस्। माइक्रोमा यो एक मिनटको वृद्धिमा पिघ्दा सम्म, लगभग 2 देखि 3 मिनेट सम्म।
- सबै चकलेट पिघ्न पक्का सुनिश्चित गर्न हिंड्नुहोस्, त्यसपछि वेनिला र नुन थप्नुहोस्। जब सम्म कैंडी सुचारु र राम्रोसँग मिलाएर हलचल गर्नुहोस्। 1 कप मार्श्साल्लियस र 1 कप ओछट्को जोड्नुहोस् र ठिक नभएसम्म हलचल।
- फोच तयार प्यानमा राख्नुहोस् र यसलाई पनि तहमा सुधार्नुहोस्। शेष 1/2 1/2 मार्श मार्शस्लोज्स र 1/4 कप नट को फोडा को माथि माथि छिचो र धीरे दबाएँ ताकि उनि सतह मा एम्बेडेड हो।
- कम्तिमा 2 घण्टा सेट गर्नको लागि फ्रिजमा फोडा राख्नुहोस्। एकपटक सेट गर्नुहोस्, 1 इन्च वर्गहरूमा काट्नुहोस् र कोठाको तापमानमा सेवा गर्नुहोस्। रेफ्रिजरेटरमा एरिटाइट कन्टेनरमा थप फजज भण्डार गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 62 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 4 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 9 |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |