स्मोकी मार्टिनी मार्टिनको एक धेरै सजिलो विविधता हो। त्यहाँ कुनै वरमाउथु छैन, र यसको सट्टा यो ककटेलले स्किनको ड्यास प्रयोग गर्दछ।
त्यहाँ धेरै गिन छ त्यसैले म सुझाव दिन्छु कि जब तपाइँ यो पेय बनाउनुहुन्छ तपाईंले प्रिमियम ब्रान्ड प्रयोग गर्नुहुनेछ। म लन्डन सूखी जिनको पनि सिफारिस गर्छु किनभने यसले धुम्रपानको स्केचेकको साथ राम्रो काम गर्छ, र स्नोकरले यो पेयमा राम्रो हुन्छ। साथै, कि नींबू मोटोलाई गिलासमा छोड्नु भन्दा पहिले, केहि भाग को रिलीज गर्न को लागी मोड़ गर्न को लागी सम्झना - यो पूर्ण परिष्करण स्पर्श छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 1/2 औंस
- gin
- ड्यासको
- स्कच व्हिस्की
- गार्निशको लागि:
- नींबू मोडिस्ट
यसलाई कसरी बनाउने?
- आइसकिएको गिलासमा बत्तीमा भरिएको सामग्री डाल्नुहोस्।
- राम्रो तरिकाले हलचल ।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
- नींबू मोडको साथ गार्निश।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 18 9 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 0 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |