यो क्लासिक क्यारोलिना शैली बारबेक्यू सस हो। सामान्यतया, धूम्रपान गरिएको पोर्कमा सेवा (तालिकामा), यो पतली, सिरका आधारित सॉससँग स्वादको स्वाद छ। तपाईं यो चटनीलाई खुट्टा मुर्दा संग प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 कप / 360 एमएल साइडर सिरका
- 1/2 कप / 120 एमएल क्याचअप
- 1/2 कप / 120 एमएल पानी
- 1 चम्मच / 15 एमएल शर्करा
- 1 चम्मच / 5 एमएल नमक
- 1/4 चम्मच / 1.25 एमएल लाल मरिच फ्लेक्स
यसलाई कसरी बनाउने?
1. सबै अवयवहरूलाई मध्यम माध्यम सस्यानमा राख्नुहोस् र कहिलेकाहीँ हिउँदिएर 8-10 मिनेटको लागि कम गर्मीमा उकालो पार्नुहोस्।
2. चटनी हटाउनुहोस् गर्मीबाट हटाउनुहोस् र प्रयोग गर्नु अघि पूर्णतया (लगभग 30 मिनेट) चल्न दिनुहोस्। म यो एक दिन अगाडि सिफारिस गर्न सिफारिस गर्दछु यसले स्वादलाई साँच्चै संयोजन गर्ने मौका दिन्छ।
तैयारी पछि 1 हप्तासम्म फ्रिजमा एक वायु तंग कन्टेनर भण्डार गर्नुहोस्। सेवा भन्दा पहिले माइक्रोकवमा (लगभग 30 सेकेन्ड वा यति) मा हल्का सार्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 41 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 572 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 8 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |