Peppermelon San Fransisco को Elixir सैलून को एच यूसुफ Ehrmann देखि एक अन्य अद्भुत रचना हो। मलाई यो एक मनपराउछ किनभने यसले ककटेल संसारमा मात्र सानो प्रयोग गरिएको फलको प्रयोग गर्दछ, तर यो पनि सिरप बनाउन धेरै सजिलोसँग सानो मसालेदार मिठाई छ।
तरबूजको रस उन तत्वहरु मध्ये एक हो जसलाई तपाईं या तो स्पेश्स स्टोर मा शिकार गर्न को लागी छ या आफुलाई कल रात को बार्बेक्यू ले लेफ्टिनो तरबूज देखि बनाइन्छ।
सिरपको लागि, तपाईं आफ्नो स्वाद अनुरूप राख्न सानो या धेरै काली मिर्चको रूपमा प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ। मैले पाएको छ कि मरिच मिल को एक जोडी को मसाले र मीठा को एकदम सही संतुलन हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस Bluecoat Gin
- 3/4 औंस काली मिर्च मधुमेह * (तल नुस्खा)
- 1 औंस
- तरबूजको रस
- 1/2 औंस उड्ने नीलो रस
यसलाई कसरी बनाउने?
सम्भव हुँदा जैविक अवयवहरू प्रयोग गर्नुहोस्।
- सबै बस्तुहरू बोस्टन ह्याकरमा बर्फ देखि भरिएको र 10 सेकेन्डको लागि राम्ररी हिलाउनुहोस् ।
- ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
- एक तरबूज एक सानो तरबूज क्यूब संग रिम मा गार्निश एक तरफ काले काली मिर्च को कोटिंग।
* कालो मरिच शहद बनाउन को लागी: 1/2 औंस प्रत्येक पानी र शहलाई जोड्नुहोस्, कुचल कालो मिर्च जोडेर स्वाद। राम्रोसँग मिलाउनुहोस्।
Recipe Courtesy: H. Joseph Ehrmann
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 178 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 6 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 17 जी |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 3 जी |