एक राम्रो बीबीएआर रक्सी को लागी खोज्दै पनि यो पनि सजिलो र स्वस्थ छ? यो थाई बारबेक्यू रुब कोसिस गर्नुहोस्! एक पारंपरिक टेक्सास सूखी रग को समान, म यो एशियाई प्रेरित Bbq रग र अधिक मसाले र स्वाद को कारण पनि बेहतर हो। टुरमेरले मासु एक सुन्दर रङ दिन्छ, जबकि लसुन र केन्ने मसाले काम गर्दछ। माछा, चिकन, र बीबीक्यू पसल सहित सबै प्रकारका मासु सँग काम गर्दछ। एक ठूलो ब्याच अप गर्नुहोस् र यसलाई तपाईंको टकराउन्टमा जारमा भण्डार गर्नुहोस्, र यो सरल तर स्वादिष्ट बीबीक्यू रबडले तपाईंलाई सबै गर्मीको लामो समयसम्म रहनेछ!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 चम्मच। लसुन पाउडर
- 1.5 tbsp। हल्का
- 2 चम्मच। चीनी
- 3 चम्मच। कन्सस्ट्राक
- 1/2 देखि 1 टिबी। केयने काली मिर्च (कसरी मसालेले तपाईलाई चाहनुहुन्छ यो अनुसार समायोजन गर्नुहोस्)
- 1 tbsp। सेतो मिर्च (वा 1/2 औं चम्मच काली मिर्च)
- 2 चम्मच। नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै अवयवहरू सँगै एक सानो कटोरा वा कपमा हल गर्नुहोस्।
- चिकन, माछा, रिब्स, वा अन्य मासु मा छिर्नुहोस् जुन तपाई बारबेक्यू गर्न चाहानुहुन्छ। पाउडर थिच्नुहोस् वा मासुलाई मार्नुहोस्। सुझाव: अतिरिक्त नमीको लागि: पहिलो मासुमा चिसो वा दुईवटा सब्जीको तेल बहाइदिनुहोस्, यो सतहमा माथिको स्वरमा स्वर गर्नुहोस्। त्यसपछि बारबेक्यू रक्सी, थिच्न वा यसलाई मासु वा छालामा रमाइलो जोड्नुहोस्।
- बारम्बार सम्म मासु वा माछाको बारबेक्यू / ग्रिल गर्नुहोस्।
- यदि वांछित भएमा, यो सरल नो-कुक थाई चटनीको सेवा गर्नुहोस् (वा डुप्लिकेट ससको रूपमा प्रयोग गरिएको)। एकसाथ बसोबास गर्नुहोस्:
- 1/4 कप ताजा चम्मचको रस
- 2 Tbsp। ब्राउन सुगर
- 2 Tbsp। माछा चटनी (या 2.5 टीबीएस सोया सॉस को विकल्प)
- 2 Tbsp। सुन्तला वा बैंगनी प्याज, पतला मिनी
- 1/2 tsp। केनी मिर्च
- त्यसपछि स्वाद परीक्षण गर्नुहोस्, थप माछा / सोया सॉस थपिदिनु हुँदैन यदि पर्याप्त मात्रामा नहोला, वा बढी चिनो वा मसाले चाहिएको छ भने। ENJOY!
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 42 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,747 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 10 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |